FOTOT/ Samurajtë e fundit japonezë…

Në fotografitë e mëposhtme tregohen disa samuraj japonezë.

Fotot janë të shekullit të 19-të dhe një fotograf amerikan ka mundur t’i zbulojë dhe i ka publikuar në rrjetet sociale.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj.jpg","attachment_id":"656553"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-1.jpg","attachment_id":"656554"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-2.jpg","attachment_id":"656555"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-3.jpg","attachment_id":"656556"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-4.jpg","attachment_id":"656557"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/samuraj-5.jpg","attachment_id":"656558"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *