FOTOT/ Të ndërtosh shtëpinë e ëndrrave, pa shpenzuar pothuajse fare…

Të kesh një shtëpi të mirë në ditët e sotme, duhet të shpenzosh shuma të mëdha parash.

Por Sue dhe Tim, një çfit bashkëshortësh britanikë, kanë ndërtuar një shtëpi ëndrrash, duke harxhuar vetëm disa qindra euro.

Si e kanë bërë këtë?

Ata e kanë ndërtuar shtëpinë me material të përdorura dhe me ndihmë nga të tjerët, që iu kanë dhuruar disa objekte të përdorura.

Ndonjëherë duhet shumë pak për të realizuar ëndrrat!

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi.jpg","attachment_id":"656620"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-1.jpg","attachment_id":"656621"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-2.jpg","attachment_id":"656622"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-3.jpg","attachment_id":"656623"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-4.jpg","attachment_id":"656624"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-5.jpg","attachment_id":"656625"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-6.jpg","attachment_id":"656626"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-7.jpg","attachment_id":"656627"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-8.jpg","attachment_id":"656628"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/shtepi-9.jpg","attachment_id":"656629"}]

2 komente në “FOTOT/ Të ndërtosh shtëpinë e ëndrrave, pa shpenzuar pothuajse fare…”

  1. sapa says:

    Ndertoje ne Shqiperi shtepine se ta prish Lefter Canaj i zyres se permbarimit edhe po ti kesh letrat!!

  2. mesila says:

    duhet te jesh ilir meta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *