VIDEO/ Sherr mes të rinjve në Fier, policia mezi i ndan

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një sherr masiv që raportohet të ketë ndodhur në lagjen “1 Maji” të Fierit, ka bërë që edhe policia ta “pësojë”.

Këto sherre mes djemve dhe vajzave që i zgjidhin problemet sipas mënyrës së tyre janë kthyer në një problem, e kësaj radhe edhe me ndërhyrjen e policisë, sherri deshi më shumë se një minut që të përfundojë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

1 komente në “VIDEO/ Sherr mes të rinjve në Fier, policia mezi i ndan”

  1. ti je muslimon,mos luaj ''evropianin'',vendi yt eshte ne keli..........allah uakbar! says:

    ahahahahaha me keta plehra sunitopolice ”corapekuqi” do te bej shtet ligjor per ne BE!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *