VIDEO/ Sherr mes të rinjve në Fier, policia mezi i ndan

Një sherr masiv që raportohet të ketë ndodhur në lagjen “1 Maji” të Fierit, ka bërë që edhe policia ta “pësojë”.

Këto sherre mes djemve dhe vajzave që i zgjidhin problemet sipas mënyrës së tyre janë kthyer në një problem, e kësaj radhe edhe me ndërhyrjen e policisë, sherri deshi më shumë se një minut që të përfundojë.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...