FOTO/ Grupimi “Illyrian Elite” injoron FSHF-në, të pranishëm në “Elbasan Arena”

Grupimi i  tifozave “Illyrian Elite” të cilët shkaktuan incidentet në sfidën kundër Italisë, kanë qenë ditën e sotme sërish të pranishëm në stadiumin “Elbasan Arena” për të ndjekur takimin miqësor Shqipëri-Bosnje Hercegovin.

Pas atij episodi në “Renzo Barbera”, FSHF-ja vendosi që ti përjashtojë si grupim nga stadiumet, por duket se kanë dalë bllof.

Të vendosur në Tribunën C dhe të veshur me bluzat me emriin e grupit “Illyrian Elite” ata kanë mbështetur skuadrën.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTO/ Grupimi “Illyrian Elite” injoron FSHF-në, të pranishëm në “Elbasan Arena””

  1. boom says:

    Ptuuu qelbesira sllavo-greke qe tundni flamurin shqiptar. Larg nga kombetarja.

  2. Dardanoepiroti says:

    Perpara Ilirian Elit me flakadan por kete here jo ne fushen e futbollit por ne zyrat e tregtarit te brekeve qe ka pushtuar federaten hajdutit Duka .Tifozet shqiptar nuk e duan kete hipokrit sepse nuk harrojn se si e ka shitur gjithe keto vite per pese leke nderin e kombetares shqiptare, prandaj duhet te largohet urgjentisht Duka , jo tifozet e pamposhtur e patriot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *