FOTO LAJM/ Në çadër hanë sufllaqe, Grida me Salianjin ia shtrojnë me peshk çdo ditë në hotelin më luksoz

Para Kryeministrisë ka më shumë se një muaj që është ngritur çadra e Partisë Demokratike.

Aty ndërrohen përditë protestuesit e PD-së, të cilët edhe ushqehen nga PD.

Kuptohet, me sanduiçe dhe sufllaqe.

Por, ndërkohë deputetët dhe drejtuesit e lartë të PD-së, ia shtrojnë me dreka dhe darka luksi në restorantet më të mira në Tiranë.

Siç tregon edhe kjo foto e Grida Dumës me Ervin Salianjin, të cilët drekojnë çdo ditë në hotelin më të mirë në Tiranë, që ndodhet në krah të çadrës.

Burime të gazetës bëjnë me dije se ndërkohë që zakonisht në hotelin në fjalë shërbehet mish, Grida me Salianjin hajnë gjithmonë peshk.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-5.jpg","attachment_id":"657574"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-3.jpg","attachment_id":"657566"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-4.jpg","attachment_id":"657567"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-1.jpg","attachment_id":"657568"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/grida-2.jpg","attachment_id":"657569"}]

14 komente në “FOTO LAJM/ Në çadër hanë sufllaqe, Grida me Salianjin ia shtrojnë me peshk çdo ditë në hotelin më luksoz”

 1. Argita motra e Zenit te Saliut says:

  Eshte endrra e cdo femre te kete nje shok gay.
  Ja dhe une kam Lulin time por deri diku dhe Abin.
  Une e kuptoj shume mire Griden por dhe Vinin. Burat gay kane qejf shoqeruese femra te egra qe mos ti ngacmoje njeri.
  Une e mbroj Lulin time deri ne egersi. Grrrrr
  I shkreti vellai im gay qe nuk zgjodhi gje egersire femer. Po si thote armina,
  He can do ca te doje

 2. Endri says:

  Kjo foto e fundit tregon qe salljami do hanks edhe nje rracion pidhaqe.

 3. wickedgame says:

  U a a cfar lajmi Grida ha peshk jo ngjala ,po vere nuk piu .Pas drekes shkoi dhe ne hale ,

 4. viktor says:

  Kjo Grigja e ka shum qejf…peshkun sidomos kur esht i madh. Cfar baxhell e lir esht kjo shtremsja.

 5. artan says:

  Kjo kom sallomja jo peshk te haj por havjar…mbetet nje ordinere superK qe ska len loqe pa u fut. E shtremt nga trupi e shtremt nga trut nje e pavler.

 6. Peshku pa hala says:

  Te isha kamarjer do ju coja nje sallam bucko grida dumdumes dhe me bucko shurrqerruesit Te saj dhe embelsire do ju kisha ndare mutin pergjysem
  Qe Te dyja serviret pa hala per kermat e sali-kermes

 7. eli-tiv says:

  …t’ju cojne edhe nje copeqeveri teknike qe potesojne protesten..

 8. . says:

  ha,ha,ha,ha …..
  POLICIA DUHET TE NDERHYJE DHE HAPI BULEVARDIN e bllokuar nga CADRA-QEBABTORE ku pasi hane e pine birre fillojne te shajne ….

 9. Durrsakja si tatërr says:

  Hahaha Grigja Suma me emer dhe mbiemer te ndyr sic e ka bo zoti me byth e kemb te shtremta dhe ftyr trans…po kush vjen pas teje moj ndertuse e talentume. Nji gjo di me be ti…ate procesin e q…

 10. Ana says:

  Alabake femer vec ne meshkuj rri…ska nje shoqe. Che volgarità.

 11. Albi_I says:

  Wow, cfare lajmi! Rama cfare hante kur conte ata qyqaret ne 21 janar?

 12. shqiptar says:

  Perderisa te kete budallenje PD-ja, kurvat dhe burecat e kryesise se PD-se do jetojne ne lux.

 13. Emiljano says:

  O tema me keq se ne kohen e xhaxhit me kto budalliqe, sikur lufta klasave.po te ishte gazetar tamam i shkonte punes deri ne fund dhe raportonte kur shkun ne hale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *