FOTOT/ Në shtëpinë luksoze të Almeida Abazit

Kjo është shtëpia luksoze e çiftit të ri Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman.

Ata kanë vetëm një muaj që janë martuar në një ceremoni private në Los Angelos.

Pasi përfunduan edhe muajin e mjaltit, ish-misi shqiptar dhe aktori turk janë kthyer në Turqi, për të vazhduar jetën e tyre, tashmë të martuar.

Ata jetojnë në një shtëpi tejet luksoze, me një arredim që të kujton shtëpitë e të famshmëve të Hollyëood-it.

Rtv 21 ka publikuar disa foto të apartamentit të çiftit dhe nga fotot kuptohet që ata jetojnë në katet e sipërmve të një ndërtesë shumë të lartë.

Almeda dhe Tolgahan kanë një lidhje dy-vjeçare dhe ata krijojnë një prej çifteve më të famshëm në Turqi.

Bukuroshja shqiptare është larguar prej disa vitesh nga Shqipëria, duke vijuar karrierën e saj si aktore në shtetin turk, aty ku njohu edhe dashurinë e jetës së saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-6.jpg","attachment_id":"657227"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida.jpg","attachment_id":"657234"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-12.jpg","attachment_id":"657233"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-8.jpg","attachment_id":"657229"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-7.jpg","attachment_id":"657228"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-5.jpg","attachment_id":"657226"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-4.jpg","attachment_id":"657225"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-3.jpg","attachment_id":"657224"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-1.jpg","attachment_id":"657223"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-11.jpg","attachment_id":"657232"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/almedida-10.jpg","attachment_id":"657231"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *