Shqipëri-Bosnje: Formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës miqësores Shqipëri-Bosnje që do të nisë pas pak në stadiumin “Elbasan Arena”.

Tekniku De Biasi ka bërë shumë ndryshme në formacionet nga ai i takimit të fundit kundër Italisë.

Kundër Bosnjes për herë të parë do të debutojë Albi Alla, ndërsa nga minuta e parë është aktivizuar dhe Nesar Aliji, Llullaku dhe Hyka.

Formacionet.

Shqipëria: Strakosha Alla Hysaj Veseli Basha Memushaj Llullaku Kukeli Aliji Balaj Hyka

Bosnje-Hercegovina: Begoviç Vranjes, Zukanoviç, Sunjiç, Djumiç, Luliç, Prciç, Jajalo, Kruniç, Kodro, Dzeko

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *