FOTOT/ Aktorja e njohur, një mama super seksi…

Aktorja dhe këngëtarja britanike Catherine Tyldesley, është fotografuar në Dubai, duke pushuar me të shoqin dhe djalin e saj të vogël.

34-vjeçarja dukej në një formë të shkëlqyer.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine.jpg","attachment_id":"657852"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-1.jpg","attachment_id":"657853"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-2.jpg","attachment_id":"657854"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-3.jpg","attachment_id":"657855"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-4.jpg","attachment_id":"657856"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-5.jpg","attachment_id":"657857"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/catherine-6.jpg","attachment_id":"657858"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *