FOTOT/ Fuqia e këtij 3 vjeçari të befason

Ky tre vjeçar i ka befasuar të gjithë në Kinë me fuqinë e tij.

Fëmija quhet Arat Hosseini dhe është nga Irani.

Ai mori pjesë në shoqërinë e të atit në një spektakël televiziv kinez, ku tregoi se sa i fortë është.

Pavarësisht pengesave dhe vështirësive, fëmija ia doli që ta përfundojë me sukses provën e forcës.

Ai kacavirret, lëviz në lartësi vetëm falë krahëve dhe bën ulje ngritje.

Nga kjo performancë, juria kineze ngeli me gojë hapur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija.jpg","attachment_id":"658046"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-1.jpg","attachment_id":"658037"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-7.png","attachment_id":"658043"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-8.png","attachment_id":"658044"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-9.png","attachment_id":"658045"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija.jpg","attachment_id":"658046"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-4.jpg","attachment_id":"658040"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-5.jpg","attachment_id":"658041"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/femija-3.jpg","attachment_id":"658039"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *