FOTOT/ Kjo braziliane gati të kthehet në vajzë kopertinash

Kjo modele braziliane ka bërë për vete botuesit dhe zbuluesit e bukurive në revistën e njohur “Sports Illustrated” dhe hiret e saj i mundësuan që të jetë e pranishme në botimin e revistës për vitin e ardhshëm.

Anne de Paula mbush këtë javë 22 vjeçe dhe konsiderohet si një nga femrat më të bukura të Brazilit.

Së fundmi ajo pritet që të fitojë një vend në pasarelat më të rëndësishme të botës, ndërkohë që “Sports Illustrated” ka publikuar fotot e para nudo të bukuroshes.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula.jpg","attachment_id":"658223"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula.jpg","attachment_id":"658223"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-1.jpg","attachment_id":"658214"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-4.jpg","attachment_id":"658217"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-3.jpg","attachment_id":"658216"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-2.jpg","attachment_id":"658215"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-5.jpg","attachment_id":"658218"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-6.png","attachment_id":"658219"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-9.png","attachment_id":"658221"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-10-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-10.png","attachment_id":"658222"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/anne-depaula-8.png","attachment_id":"658220"}]

1 komente në “FOTOT/ Kjo braziliane gati të kthehet në vajzë kopertinash”

  1. daja says:

    Jeni bere shume te lodhshem me menyren si duhet ti shohesh fotot, here here nuk hapen. Ishte shume mire me pare , , dy vite te shkuara, skishe nevoje te klikoje per te pare cdo foto.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *