FOTOT/ Momenti i nderimit të Ramës nga kryeministri francez, me titullin “Komandantit i Legjionit të Nderit”

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga ceremonia e nderimit të tij me titullin “Komandantit i Legjionit të Nderit”, nga ana e presidentit francez.

“Mirënjohës ndaj kujtdo më ka mbështetur e besuar🙏

Fotoalbumi i ceremonisë së dorëzimit të titullit të lartë të Komandantit të Legjionit të Nderit nga Presidenti i Francës, në Pallatin Matignon, përmes kryeministrit të Francës Bernard Cazeuneve🇫🇷”, shkruan kryeministri Rama, që ka postuar fotot e mëposhtme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-10.jpg","attachment_id":"658194"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-11.jpg","attachment_id":"658196"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-12.jpg","attachment_id":"658197"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-13.jpg","attachment_id":"658198"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-14.jpg","attachment_id":"658199"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-15.jpg","attachment_id":"658200"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-16.jpg","attachment_id":"658201"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje.jpg","attachment_id":"658202"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-1.jpg","attachment_id":"658203"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-3.jpg","attachment_id":"658205"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-4.jpg","attachment_id":"658206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-5.jpg","attachment_id":"658207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-6.jpg","attachment_id":"658208"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-7.jpg","attachment_id":"658209"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-8.jpg","attachment_id":"658210"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/medalje-9.jpg","attachment_id":"658211"}]

3 komente në “FOTOT/ Momenti i nderimit të Ramës nga kryeministri francez, me titullin “Komandantit i Legjionit të Nderit””

 1. Flori Kerrabe te kena says:

  Perse?


  Per Lazaratizimin e SHQIPERISE, PER muhahedinjte iRANIANE, PER PLEHRAT TOKSIKE, PER VETINGUN APO PER DEKORIMIN E VISHO ALAZIT E aDRIATILK lLallles ne pritje.

 2. albaniafirst says:

  Urime zotit Rama, por te mos harrojme se Franca ka qene dhe eshte kunder nesh dhe pro serbeve.
  Le te liroje heroin e Kosoves R. Haradinaj me pare

 3. DETARI Atlantidhes @ says:

  Edi Rama , do te ngjitet ne shkallet hyjnore ,duke u bere sherbetori me korrekt i njerezve dhe i besuar dhe i Zotit !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *