Andi Lila ia hedh paq, prifti i Janinës ia fal talljen në video

Andi Lila e kalon pa pasojë talljen që i bëri priftit grek Maksim në videon e para disa ditëve nga grumbullimi me Kombëtaren.

Pasi klubi i PAS Janinës e la të ardhmen e mesfushorit në dorë të vetë klerikut ortodoks, ky i fundit sot e ka falur lojtarin.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Lila me një foto të postuar paraditen e sotme në rrjetet sociale.

“Duhet të jesh një njeri i fortë për të kërkuar falje dhe akoma më i fortë ai që fal.

Faleminderit Maksim dhe miku im Jorgos Vitas”, shkruan 31-vjeçari në komentin që shoqëron foton ku ai shfaqet me priftin e Janinës dhe një zyrtar.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Andi Lila ia hedh paq, prifti i Janinës ia fal talljen në video”

 1. The Punisher says:

  Qe te tre TALEBANE.

 2. Andoni says:

  Futja topet priftit se te fal ai

 3. Visi says:

  Ky eshte ai prifti qe e zune me breke poshte?

 4. Visi says:

  Ky eshte ai prifti qe e zune me breke poshte?Cfare i punove qe te fali ooo Andi.

  1. DYPLLOMSHI says:

   nga kavaja jom..ja kom gjet telat priftit…janulla mdha doren..un ja mora e ja cova ke huni…po se kuptut mlexoni PSEUDOMIMIN…jasu janulla

   1. “Tek shpia e te varurit nuk flitet per litar” mos permend hunin o kavajso se e dim qe marroni per hu edhe per kallama ju

 5. West says:

  As prifti nuk mund te kuptojè hipokrizinê e nipit tê Haxhi Qamilit kur bên si i penduar dhe e “falenderon priftin pêr faljen”, as vetë turkoshaku Lila nuk mund tè kuptoje faljen dhe mèshirèn kristiane.

 6. mario says:

  Bariu i zotit nuk eshte per te ndeshkuar delet, delet me mjeker vete ndeshkohen e kane parasysh vete allahuuu akbarrrr fusin tritolin ne sume dhe heret apo vone keto tufa e talebaneve futbolliste ate fund kane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *