Berisha kërcënon Ramën: Fundi yt kalbja në burg, ose do të hedhim në Lanë

Sali Berisha ka qenë më i ashpër se kurrë, teksa gjatë fjalës në cadrën e protestës në ditën e 42-të saj ka paralajmëruar prerë kryeministrin Edi Rama.

Duke e kujtuar që t’i marrë këto ditë si ditë mëshire, ai ka theksuar se dy janë rrugët e vetme të Ramës.

“Ta ketë të qartë se në cdo moment që të vendosin këta qytetarët këtu, ky bulevard do ketë qindra mijëra.

Merri këto ditë si ditë mëshire, që ti nuk e meriton.

Të them si ditë mëshire, se duhet ta kesh të qartë, fundi yt është ose burgu, ose fataliteti, rrugë tjetër nuk ke.

Meriton të kalbesh gjithë jetën në burgje, por ke edhe një alternativë.

I bindur të jesh se me lecka do krehësh dhe do përfundosh në ujërat e Lanës, aty ku e ke vendin”, tha Berisha.

“Shqipëria në mbarë botën thirret ‘Kolumbia e Europës’. Rama t’i marrë këto ditë si ditë mëshire që nuk i meriton. Fundi është afër. Rama i ka bërë gjëmën këtij vendi. Kanabisi është depozituar në tunelet dhe magazinat e ushtrisë”.

Sipas Berishës, bëhet fjalë për mbi 1 mijë ton.

“Jemi në një betejë vendimtare ku nuk humbasim kurrë”.

“Do ta fshijmë nga faqja e dheut drogën dhe Ramën”.

Ndërsa kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Demokratike, Edi Paloka, deklaroi nga çadra e protestës se opozita nuk do të tërhiqet nga qëndrimi i saj: zgjedhje të lira e të ndershme me qeveri teknike.

“Edi Rama kërkon një Shqipëri me diktaturë. Ne do të qëndrojmë këtu deri në fund për të mos e lejuar këtë. Nuk do të ketë asnjë tërheqje nga ne e as nga shqiptarët që duan zgjedhje të lira e të ndershme.

Nuk jemi kundër dialogut, por koha kur Rama mund të ulej për t’i dhënë shqiptarëve zgjedhje të lira e të ndershme ka kaluar. Kur ne demokratët shtruam kërkesat tona një vit më parë për zgjedhje të lira, nuk pranuan. Nuk pranuan dhe u treguan arrogantë.

E zvarritën komisionin që të mos jepnin mundësinë për të realizuar me ligj disa kushte që do të krijonin besimin te shqiptarët, opozita dhe ndërkombëtarët se në Shqipëri nuk do të vidhen zgjedhjet”, tha Paloka.

REMOTE_ADDR:[]

42 komente në “Berisha kërcënon Ramën: Fundi yt kalbja në burg, ose do të hedhim në Lanë”

 1. santiago says:

  kaloj ne skizofreni ky qe kur Rama u dekurua ne France, e ke vendin ne burg i thote Rames ky krimineli hahahahahahahaaaaaaaa

  1. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


   Jepi S(h)ale
   Marshalla
   Më mirë ti
   Se sa ata.
   Jepi S(h)ale
   Me diarre
   Ti ha mut
   Gëzojmë Ne!
   Jepi S(h)ale
   Shaj më shumë
   Ta mbarosh
   Të gjithë munë.
   Shaj o S(h)ale
   Sa ke zë
   Koha juaj
   Nuk vjen më.
   Shaj o S(h)ale
   Sa ke Takat
   Se në burg
   Do gjesh rehat.
   Shaj o S(h)ale
   Se po ikën
   E veç Lulit
   I fut frikën!

  2. kashi says:

   provoje po ta mbajti po as vrime ku te futesh nuk do te gjesh
   sepse ne ’97 shpetove

  3. Kujtimi says:

   Nuk e kuptoj qe ky Berisha eshte kaq I paprekshe qe nuk ka frik nga deklarata qe ben. Nuk kuptoet pse nuk kerkon prokuroria te hetoi kete njeri kaq te papergjegjshem qe nuk ka shok. Ky duhet te vizitohet esht I semure mendor. Nuk u ngop ky me te vrare

   1. Spartaku says:

    Kujtim! mire e ke ti por nuk mund te meret njeri me Berishen se ai e bene nga a keqja se eshte i papergjegjdshem.Nuk mund te meret njeri me psikopatin,ai eshte kthyer komplete budalla.

  4. Kujtimi says:

   Nuk e kuptoj qe ky Berisha eshte kaq I paprekshe qe nuk ka frik nga deklarata qe ben. Nuk kuptoet pse nuk kerkon prokuroria te hetoi kete njeri kaq te papergjegjshem qe nuk ka shok. Ky duhet te vizitohet esht I semure mendor. Nuk u ngop ky me te vrare ,,,,,,,,,,,

  5. RRUSPIJA RIPJELLJES says:

   shife shife ushtaret e ripjelljes..asnji nuk e zee goje vetingun.
   kaloje moda aaaa…futeni pra nburg pse e leni me kakaris..apo skeni byth me fut nburg e boni gam gam gam mo keq se konja me bucen e ripjelljes erjon bracja + taulant palla..vetingu vetingu gam ham gam jam

  6. Bushi says:

   Santiago! Eshte e vertete ajo qe thua.Saliu qe eshte vertet kriminel se ka bere krime te pa numerta,bene kriminel Edi Ramen qe nuk ka bere asnje krim.Edi Rama po nderohet nga eurpoa dhe bota,kurse Saliu dhe Basha po urrehet.A ka me turp si ajo qe beri Basha ne mbledhjen e PPE-ja dje? Ata i hoqen veshin dhe i dhane nje shuplake te nxeht Bashes,kurse ai nuk mori pjese ne firmosjen e rezolutes,sepse ajo ishte kundra vijes se ketyre myteberve te shqiperise.Pra bota po e urren pd-ke,por kata jane koke trashe dhe nuk duan t’a kuptojne kete gje.Prandaj,ne burg do kalbesh ti o Berisha dhe jo Edi Rama.Ti je i zi sterre si korbi,kurse Rama eshte i bardhe si pellumbi i paqes.

  7. Kujtimi says:

   O e keqja e shqiperis o SALI MALOKU.Ty as Qente nuk te ndjekin prapa ooooo palaco

 2. shqip says:

  Sali Noriega . Mbas 18 /06 , fillo numeri in mbrapsh. Askush nuk i shpeton ndeshkimit. Ti do ta kesh kete fat ta provosh live. Me 200 pianece ne çader , ti dhe ajo Lulja hollandeze , vetem fresk mund ti beni Rames. E paskeni vendos me shkri sektin . Amerikanet Jane ketu o shpellar . As qe mendohet qe ti te perserisesh 98n.

 3. Peco says:

  Sa embelsisht flet zoti Berisha, mjalt nxjerr nga goja! Engjell perendie eshte lumemadhi.Thuaj shyqyr qe ka mbajtur vepren e 19-te te shokut Enver tek koka, se po te kish mbajtur biblen apo kuranin kushedi cfare hatarash do kish bere.

 4. Tirana says:

  shoku sali ! Me 22 janar 2011 , kur nje dite me pare vrave 4 qytetare te pafajshem,madje njerin e kemi pare hashiqare se ishte me duar ne xhepa,dole e fole per ngjarjen e ndodhur me 21 janar. Pasi justifikove “burgosjen ” e gardes ne bodrumet e kryeministrise na sqarove se protestuesit kishin shkelur dhe rregulloren e bulevardit. Kete rregullore nuk e lexove kurre ,por po te pyes : A ka egzistuar e a egziston nje rregullore per bulevardin ku ti llomatit c’do dite? PO rama a e zbaton rregulloren e bulevardit ? Ha…ha… ky ishte nje idiotizmi i yt ,ashtu si ato cadrat pistolet,stilolapasat pistolet e ato thikat me helm….. PO mire more “ideollogu” i Vicidolit, kaq trim je ti ? Po a e di ti se cili je? Mos valle je me trim se ai i oxhakut ,apo varkes qe rrije e i sherbeje ? Mos valle kujton se populli te do aq shume sa te leri koken per ty,per familjen tende,per vilat e pasurune monetare tenden. Pa na fol per ate shume qe te ka dhene Sorosi? Nuk e them une ,por ai qe te ka shpetuar koken,Izet Haxhia. Pse do ta fusesh ,apodo ta vrasesh Ramen ? Mos eshte me kriminel se ti? Mos ka vjedhur me shume se ti ? PO jam dakort ,po ta mbajti bytha ,merre pistoleten e vraje me doren tende e pastaj shikoje se sa te do populli. POulli thot : Mos u mburr se i ben qefin gruas ,me hallatet e tjetrit” Po gjete idiot,perdori sipas qefit tend,po do ngrihen kembet ti bjen kokes e ti e di mire se cili e ka thene kete varg e per cilet……. RRota edhte shpikja me e mencur se rrotullohet……

 5. "horri i bulevardit"i says:

  Do ti hash mutin Edi Rames o saleh, kopili i karaxhicit plak. Apo po e sheh se edhe ish drejtori i CEZ, do merret i pandahur dhe e di qe do te dalian akoma vjedhje me firmen tende.
  Ti saleh te ha mutin, sje me ne gjendje te mbledhesh shpellare, kur te duhen se ske bythe te luftosh kunder NATO-s, qe te shkerdhejne ty dhe sheqeren tende, bashke me sllobodanken qe ke ne shtepi.

 6. I drejti says:

  Ti hash mutin Rames ti more palaço, kriminel e vrases. Aty te rrish plak legen, hajdut me çizme. Nuk do te shpetosh, po te vjen fundi per krimet qe ke bere, monster dhe azgje me shume.

 7. kryetari i lidhjes se Shurranjozeve says:

  Rama ne Lane po siper Berishes se eshte notar i mire.

 8. Luli i vocerr says:

  Xhaxhi Sali!
  Kur sulmon serbija dhe gerqija?! Ne te njejten dite?!
  Vetem lufta ballkanike eshte shansi yt i fundit!
  Doktor Mortja!
  Qoftelargu!
  Doktor KakaMuti!
  I biri i Sheqeres!
  I dergumi i allahit per albanistanin!
  Burri i Lirijes!
  Baba i Xenit$Gites!
  Gjyshi i Desares!
  Mbreti i tallavase!
  Shpresa e ish pronareve dhe ish te persekutuarve!
  Po na e rrofsh sa malet o beu yne!
  Dita tu befte njemije!

 9. mallakastra says:

  Salih suma , qe zoti Rama eshte kryeminister i shqiptarve , nuk eshte rastesi , sepse u zgjodh nga vota e sovranit , ndaj ti po ke pak burreri , dilu zot llogjeve qe zbraz nga goja jote hale , provo dhe provoko sovranin , dhe do ta shofesh , provoe salih suma , 97 ta do ishte lule ne kujtesen tende , provoe !!!!

 10. xy says:

  Ore kryekriminel , ke fol per Edin se do ti besh keshtu dhe ashtu se do ta vrasesh se do ti hash MUTIN se do te ………NJe pyetje kam , a ke mendu se ku do ti lesh femijet me gjithe keto vrasje qe ke bere dhe gjithe keto hasmeri qe ke hapur !!!????? Deri me 18 Qershor mund te bertasesh dhe hash mut cdo dite,e vetmja amnisti qe mund te behet ty eshte se je i ” pafajshem ” pasi ti je kafshe sepse je rrit me kafshet.Deri ne moshen 12 – 13 vjec njeriu mer formimin e karakterit dhe kete formim ti e ke mare duke u rritur dhe shoqeruar me kafshet, more kryekriminel.Pamvarsisht se erdhe ne Tirane dhe u bere Doktor – President – Kryeminisster ,por njeri nuk u bere dhe nuk mund te behesh kurre.Prite fatin tend qe e ke shkruar me gjakun e mijra te pafajshmeve. Thjesht malok – shpellar – kafshe.

 11. Beni says:

  Ky kafshaduhet lidhur urgjent, nuk ka me kohe me humb.

 12. MULLIRI I VJETER says:

  PSE U KATANDISE SI SALI PROTOPAPA O SAL
  E SHOKET E TU SI BANDAT E SELFO QORRIT
  SHQIPERIN E SHKATRRUAT E SHITET E VODHET
  TANI DONI TI HIQNI DHE HISTORIN FILMAT
  CA DO TI BESH ME TJETER KETIJ POPULLI FUKARA
  POR MOS HARRO SE NJEDIT DO TE VIJE ORA QE
  MULLIRI I VJETER DO TE BLUAJ AKOMA MISER PER PARTIZANET
  E NUK DO GJINI VEND KU TE FUTI O BALLI I FUNDIT I KAZANIT.

 13. Dritani USA says:

  Sali Qeni dhe gjithe soj-sorollopi i tij si ky haleja Pa-loqja jane nisur per ne psikiatri,ka kohe qe i kane lene nervat.

 14. Moni says:

  Po koqet, koqet mos harro ti rruash koqet Rames se nga ato ju vjen e gjithe e keqja.

 15. Agron says:

  Ik more kelysh kurve

 16. tan says:

  Te lumte more Salih se ja ke mbledhur Edit & Co. Ti je tarallaku me i zgjuar nder tarallaket e tjere, qe pavaresisht bemave e tua, ashgje nuk te ka ndoshur, nuk te ka hyre nje gjemb ne kemb. Te lumte!!

 17. Tomi says:

  Ti hash mutin Rames

 18. Dritani USA says:

  Ik o Sali beje shurren te Lana,ka ik dita ku vrisje dhe prisje,tani prite kur te vene byzylyket ne duar,bolle ke bere zullume,mos i shto me.

 19. j says:

  Malokët qenkan si gjiza kur prishet,
  sa më shumë kohë kalon,aq më shumë të qelb me erë.

 20. kozmo says:

  Cdo dite qe vjen per Berishen behet me e veshtire.
  Nje fjale e urte thote : Uthulla e forte thyen shtamen e saj . Duket qe dhe Berisha do te plasi vete nga marazi .

 21. Zaho says:

  Ka veshur dhe këmishë te zezë, shpellari skizofren-kriminel i Viçidolit, vetëm “zvastika” (kryqi i thyer) i Hitlerit, i mungon…! Pse nuk ndërhyn Prokuroria, që ta mbyllë të paktën (qoftë dhe provizorisht) në çmendinë, këtë paranojak kriminel…???!!! As në diktaturat më të egra, nuk flitet në këtë mënyrë…!!! Si është katandisur kështu Shqipëria dhe a ka shpresë shpëtimi…???!!!

 22. tonia says:

  Mos ia vini re se ç’thote Saliu .Ai eshte nje skizofren paranoiak I diagnostikuar e mjekuar qe ne rinine e tij.Ai e di qe fundi I tij nuk eshte ne burg,por ne nje spital psikiatrik,ose maksimumi,nje vdekje “natyrale” ose nga nje overdoze e medikamenteve qe merr per te trajtuar skizofrenine qe ka.

 23. EDI says:

  Kapeni more te cunguar se po ju merr edhe erzin. Mbyteni dhe hidheni ne lane ate gjak pis e kriminel i lindun MBETENI…..! ose ma leni mua se di un cbaj me te.

 24. Novruzi says:

  Mulliri i vjeter! Vertet paske zene ndryshk, si nga trute, dhe nga hekurat. A e kupton se ca ke shkruar, more qe vetem bishti te mungon. Ky palacua, dhe zagaret e tjere, qe hingellijne brenda ne cader, jane te tere te seres tuaj, te kuqe, te neveritshem, deri ne ekstrem. Laje gojen kur te flasesh per te persekutuarit e vertete , se as te thoi i kembes nuk u afrohesh dot. Te fala hajduteve tek cadra, dhe mos harro pak hime per votuesit ne Qershor.

 25. Edheune says:

  Ky ka qene e ky eshte Saliu, keshtu eshte Luli, keshtu jane te gjithe ata qe i rine prane, kjo eshte Partia Demokratike, Keshtu ka qeverisur, keshtu do qe te vije ne pushtet per te qeverisur po keshtu. Dhe pse te mos vije kur e lane te lire deri ne prag te zgjedhjeve.
  Ne menyre hipotetike Saliu do krenohej para shqiptareve duke thene: – E futa Edin ne burg sepse shkeli RENDE ligjet e shteti nga qe nuk me arestoi mua Sali Berishen per krimet monstruoze qe kam bere”

 26. Patria says:

  Saliiii Berrishoqic mostra e mostrave kur do te na hiqesh sysh se boll na ke ca Kaaa…. kaq vjet,
  Enveri paska qene lule po ti qeke mostra imostrave nuk paske kufi.

 27. Albani says:

  Burg kriminelit Berisha.
  Kolumbia e Evropes jemi ne,por ty nuk te han meraku per kete,ty te han meraku qe te shpetosh nga zullumet e tua dhe ta besh Shqiperine dhe Sicili pervec Kolumbise.

 28. filani says:

  po i bere varrin shokut bie vet ….keshtu qe berisha ate fund e mendon per veten e tij ,edhe vet e di ai qe atje do perfundoj ne burg bashke me sy peshkaqenin

 29. . says:

  – Ti nje kufome e kalbur e krimit qe ke vrare me shume se ne komunizem – 6000 njerez te pafajshem …

  – Ne per here te pare ne HISTORINE e SHQIPERISE kemi nje KRYEMINISTER te tille …
  – Bravo … Ju lumte … fitore … suksese … Z.RAMA po nderoni popullin dhe SHQIPERINE.
  – Z.RAMA edhe 4 vjet ju duam si KRYEMINISTER i vendit.

 30. timo says:

  Sali, po e shton si tepër zullumin. Me sa po kuptoj ti ke për të përfunduar në burg mbasi të kesh kaluar disa orë në nëpër gropat septike. ç’them dhe unë! Shqip në gropat e mutit. Suksese në gropën e mutit.

 31. Alban Dega says:

  From: Alban Dega
  Date: February 20,2017 at 8:25:04 AM EDTm

  LULEZIM BASHA + … NE PRANGA!

  Thirrjet per dhune e guerilje jane akte
  terrori

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Pasi u zgerlaq edhe nga Opinion i Klanit te Klanit te Vicidolit , dje dhe sot, lideri de jure i SHQUP-it, Lulezim Basha hoqi edhe maskat e fundit te demokracise se rreme e te degjeneruar prej ” bandes se gangstereve” te Sali Berishes, Fatmir Mediut, Flamur Noke Stanishicit…. dhe korporates se Krimit.
  Dje ai deklaroi hapur e pa maska se krejt protestat dhe potera e Korporates se krimit te organizuar te Sali Berishes nuk jane zgjedhjet e lira por parandalimi i 7 ligjeve te Vetingut dhe rrenimi i Reformes ne Drejtesi.
  Sot qehajai i Berishes ne krye te PD-se se Berishes shkoi edhe me tej.
  Me nje gjuhe qe te kujton me teper thirrjet e Fidel Kastros dhe Chegevares, ISIS-it e Eskobarit ai Iu drejtua “Xhuponeve te zinj ” falangave te murrme ala neonaziste, skuadroneve te vdekjes dhe njesiteve guerile me thirrjet per dhune e terror te hapur kunder nje qeverie dhe institucioneve te zgjedhura ne menyre demokratike!
  Ngrihuni ne kryengritje per permbysjen me dhune te rendit kushtetues te Republikes se Shqiperise eshte thelbi i kushtrimit te Bashes!
  ” Shpojuni gomat e makinave!
  ThyjunI xhamat e dritaret…
  Qelloni me grushta…
  Nxirrini jashte….
  … lufte do te kene!
  Adelante camaradas ! Perpara shoke lufte!
  Eshte thirrje e hapur per guerilje e terror e telallit te Sali Berishes dhe Bandes se tij te Gangstereve!
  Kryekriminelet me te medhenj te Shqiperise Sali Berisha, Lulezim Basha, Fatmir Medihoxha, Flamur Noke UDBa na bejne engjellin e antikrimit.
  Asnje i burgosur per krime te renda dhe i denuar me ndeshkimin maksimal , ate per jete, nuk ka kryer krime aq te renda sa secili prej cetnikeve dhe terroristeve te siperpermendur.
  Krime qe shkojne deri ne terror shteteror sic ishin ato te 28 majit 1996, katrahura me mbi 10 mije viktima e 97-es, nxjerrja ne prite dhe vrasja e Azem Hajdarit, grushti fadhisto- cetnik i shtetit i 14 shtatorit 1998, Gerdeci me qindra viktima, marreveshja Atdheshitese e Otrantos, ekzekutimi pa vendim gjykate e antikushtetues i Sali Bashes i 4 protestuesve te 21 janarit 2011 pikerisht aty ku kercet tallavaja e vallja e vdekjes se mercenareve te tyre!
  Asnje hajdut e bande kusaresh se denuar per vjedhje ne permasa te medha vec e vec e se bashku nuk kane vjedhur e plackitur sa cka vjedhur Banda familjare e politike e Berishajve vetem me Piramidat e Autostraden e Kombit.
  Po milionat e ” sypeshkaqenit” te Berishes dhe Fatmir Mediut ne Gerdec, interkoneksioni energjitik ne Kosoven i Shkerdhenit, tokat e helmuara te Argita Fazlicit e Lulezim Bashicit ne Durres !?
  Po CEZ- i Sali Kadafit dhe Shkelzen Milices!
  Mbi 3 miliarde euro u jane vjedhur ose tjetersuar shqiptareve dhe Shqiperise vetem gjate viteve 2008 – 2013 nga kjo Mafia e Kusarise, Vrastarise dhe Korrupsionit , MKVK, te Sali Berishes.
  E kryebanditet Berisha, Basha… dhe ish ministrat e Brendshem te Republikes se Lazaratit, Lulezim Basha, Bujar Nishani, Flamur Noka kane goje e fytyre bashke me krye… kryebanditin Sali Berisha te na permendin Eskobara e deri edhe mbledhje Keshilli te Sigurise Kombetare per nje cironke te narkotrafikut.
  A e dini si e justifikoi dhe motivoi kete mbledhje Presidenti sakat nga trute e me shume nga shpirti katran i SHQUP-it po ashtu vjedhur nga banda e Berishes!?
  ” Per aresye se Balili dhe narkotrafiku perbejne rrezikshmeri shoqerore” ! Hajde President K… ari hajde me keshilltare koqe kandari.
  Rrezikshmeria shoqerore eshte ceshtje policesh lagjesh, prokuroresh te shkalles se pare!
  Keshilli i Sigurise Kombetare mblidhet vetem per ceshtje qe rrezikojne Sigurine Kombetare dhe ne mbledhje te jashtezakonshme ne gjendje lufte, si kjo qe shpalli sot kryebanditi e kryekrimineli Lulezim Basha.
  Cfare pret kryeprokuhori i Shqiperise Adriatik Palla e banda e tij e horave te Drejtesise !?
  Merret ne pordhet e intrigat e Bandes se Gangstereve te Berishes dhe me gjurme gishtash ne vend qe te urdheroje arrestimin ne flagrance te Lulezim Bashes dhe krejt bandes se Berishes qe fshihen pas tij per
  1- Cenim dhe rrezikim te rendit kushtetues dhe Sigurise kombetare per llogari e ne sherbim te RIA- a ruse, DIA-se serbe dhe agjenturave armike.
  2- Thirrje te hapura publike per dhune e terror kunder qeverise dhe institucioneve te zgjedhura ne menyre demokratike me mbi 1 milione vota.
  3….
  Te arrestohet ne flagrance Lulezim Basha per krimet e renda te tij te se kaluares dhe ato te sotme!
  Sot ai sterderdhi jo kupen, por cisternen e krimeve pa fund te tij kunder shqiptareve e Shqiperise !
  Lulezim + ne pranga! Sot! Neser eshte kurre!

 32. Naku says:

  O SALI TI DO TI HASH MUTIN EDI RAMES ME FALNI JU KOMENTUES PO KY KRIMINEL E MERITON

 33. hitleriani says:

  Eshte mekat i madh per njerezit qe e rrethojne kete plak, si mundet te flasesh me kete gjuhe,nje gjuhe urrejtje sa nuk ka ku te veje, kur tregon ate gishtin tregues duket tamam si Hitleri, po sigurisht duke lexuar komentet ai irritohet akoma me shume, duhet ta dije ai dhe te tjeret qe i rrine mbrapa se me 18 qershor akoma me e thelle do te jete rezultati, o zot ku po jetojme, ku po vemi me keta bastarde te felliqur dhe te neveritur, kush eshte per burg dhe per tu hedhur ne lane, o zot me fal se po e perseris prape te mjeret ne me kete opozite shkaterrimtare ketij vendi.

 34. Fshatari says:

  o Sali Spiuni dhe Moter..qiirrre..i Ndyre,,.SHKURTE :TI HASHE TOPIN E NGROHTE Edi Rames dhe Gjithe Shqipetareve te Ndershem qe duan te Dhjesin siper Fytyres tende te Ndyre..lol

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *