Çlirimi dhe Zeni: Tani që Rama u nderua nga Franca, do arrestohet nga SHBA!!!

Fantazia e njerëzve të PD-së, të cilët janë tërbuar nga nderimi i lartë që iu bë kryeministrit Rama nga ana e shtetit të Francës, është në kufijtë e të paimagjinueshmes.

Çlirim Peka dhe financuesi i tij, Shkëlzen Berisha, thonë se Rama do të arrestohet nga SHBA, njësoj si Noriega.

Sipas tyre, ky i fundit u nderua nga Franca me të njëjtën dekoratë, atë të “Komandantit të Legjionit të Nderit” dhe pastaj u arrestua nga SHBA.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kot-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kot-6.png","attachment_id":"658903"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kot-1-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kot-1-1.png","attachment_id":"658904"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/cim-peka-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/cim-peka.jpg","attachment_id":"658902"}]

33 komente në “Çlirimi dhe Zeni: Tani që Rama u nderua nga Franca, do arrestohet nga SHBA!!!”

 1. vlora.vlora says:

  po ca fytyr bythe qe ke o derezi ke dhe goje dhe llap fshatar

 2. Qimi says:

  Jepi Qimi jemi me ty.Rama nuk i shpeton dot arrestimit te SHBA-ve.Dosja eshte pregatitur dhe eshte çeshtje kohe kur ta rrasin brenda.Po cilesoi edhe akuzat mor burre.Rama eshte shkaktar per Gedecin qe nuk rrasi Salen brenda, eshte fajtor per 21 janarin qe nuk rrasi serbin brenda, fajtor per shitjen e detit, per naften serbit etje etje.Qimi mos ju nda dashit nga pas, se ndoshta vjen momenti qe i bien bolet ne toke, ai do jete shansi jot i arte.

 3. santiago says:

  kemi pare qe te rregullohen bythet ,kofshet, buzet, hunda ,veshet ,barku etj, po do dali ndonje kirurg qe ti rrumbullakosi koken ketij Qimit apo jo?

 4. Liu says:

  O ju te dy jeni me te shemtuarit si nga fytyra ashtu edhe nga mendimet ,qim pyka surrat bytha dhe shkerdheni surrat muti

 5. emigranti Londer says:

  hahahhaha

  fotoja a trete eshte me e bukura. kokrra e katunarit i thome ne ne ne shkoder

 6. Diana says:

  SA PER GJYNAF ESHTE KY IDIOT …
  A E SHIKON VETEN KY NE PASQYRE???? I THONI MO AMAN SE EDHE MAJMUNI ESHTE ME I BUKUR SE KY DEBIL…..
  BOBOBO SA I SHEMTUAR QE ESHTE….SI NGA SHPIRTI ASHTU DHE FYTYRA. NUK THONE KOT FYTYRA ESHTE PASQYRE E SHPIRTIT…..

  1. Fshatari says:

   O Qimi e ke fytyren si loqe pensionisti

 7. Ermir says:

  Beji hyzmetin dylberit qe te mban me lek o kokmut ,kur jepni mend dhe ju te degjenerusrit ta haje mortja kte vend…felliqesira…

 8. Al says:

  Hahahaha ca koke me rob shpie!!!! nuk e lexova fare artikullin se me dhjeu gazit surrati i gazekarit lol

 9. Drejtësia says:

  Do ti rruajnë t…… Çimi tja mbaj e Zeni tja rruaj.

 10. Fshatari says:

  o Cim Peka:E Di si themi ne Fshataret:Qenke nje Moterqir ti….qe vetem Shoke, veten ke….Mbete duke Kerkuar neper INT… kur ke lindur Ti..Norjega te ka “Pagezuar” me Shurre…Idjot i Lindur..lol

 11. koha jone says:

  Ha ha ha , planet e FBI kane rene ne dore te Qimit.
  Prisni ,prisni se nuk keni pare gje akoma !!!

 12. valentina says:

  O qime vetem duke pare fytyren tende detyrohem te urrej te gjithe ata qe ti mbeshtet.

 13. Endri says:

  Qimi I Pekajve ka te drejt pasi me ndihmen e Amerikes do arrestohet edhe Familja Birisha.

 14. Na bashkoj kenga popullore says:

  Ky eshte kulmi

 15. Legjionari says:

  Qcimi e ke gjet – ai Satrapi i Vicidollit e ka ngren me kohe Legjionin e Nerit edhe ty do ta fusin kujdes QCIMO!!!

 16. Alidemsi vjeter says:

  Cehre dem beli -thote turku.No Coment!a

 17. Shkodrani says:

  Edhe zoti ban gabime!!
  Krijon ne nje bark kurve dy monstra. Ket Iqimin dhe vellan e tij qorr Avenirin.
  Gjynaf qe qorrit i mori femijen e paste rahmet i shkreti. Ketij faqe bythes Iqimit i vrau Dashnoren ,kurven e Llesh Nikolles, mikut familjar te ketij cjapit bythqim. Ishte vajza e mikut te familjes- pati thane ky plehi i Hasit.

 18. toni says:

  Po plasin nga inati. Sa lezet…..

 19. Semanjaku says:

  OUU po ky ja kalon edhe Kuazimodos nga fytyra,,,,ama tru ka,,,duhet te kete lidhje me F.B.I n

 20. j says:

  Në tiranë kur shikonin ndonjë fytyrë si ky i shkreti komentonin ;
  -Po ky qeka përplas me derën e markatës (pazari i ri )
  Ky nuk e kupton dot metaforën,por rëndësi ka që e kuptojnë ata nga Tirana.

 21. Pallatet Agimi says:

  Zoterinj! Kujdes me zotin Qimi. Sepse mund edhe te zemerohet e mund t’ju pergjigjet “ikni ore se me cate koken”. A e dini se c’domethene? Me keq se “Ikni se me cate bythen”. Sepse koka e tij nuk eshte shaka. Eshte kok me bythe kejo o vellezer.

 22. Nesti says:

  O i qimi. Sa e ke oren? Se shume lire je shitur nga njerez qe kane me qindra miliona euro.
  Te dhane nje therrime dhe ta kan fut sa krahu

 23. alphade says:

  Cimi , ruhu mos te arrestojne Ty, sebashku me Vicidolasin !
  Pllagjiature : per here te pare Noriegen e Panamase e kam
  shkruar une duke iu referuar Berishes se Vicidolit sepse ka
  nje fakt makrokozmik mbi krimet e Saliut tend sebashku me
  banden e tij , militant i se cikes je dhe zotrote ! Dhe vjen nje
  dite qe i paguan te gjitha ,pavaresisht se tani per tani te duket
  vetja i fuqishem !
  Te hynte vetja ne qejf more Cimi i Pekajve, i ngjajsh xhahit tend
  Maxhunit .

 24. Theo says:

  Me mire eshte ti shikosh mutin Qim Pekes se sa fytyren e tij, kjo eshte fytyra e Shqiperise Berishiane, Bashiane ,Afganistane, por tani po fillon e pastrohet edhe Shqiperia sic u pastrua Lana(Tirana) nga cadrat me plasmas dhe me duket se Qim Peka dhe Co do ta mbyllin po me cader ciklin anadollak te zhvillimit te Shqiperise sipas deshires se Grekeve dhe Serbeve pas 25 vjetesh, por tani jo me , sepse ka Vetting , ka SHBA dhe Gjermani qe e duan Shqiperine me shume se halerat e permendura me siper

 25. Ozal says:

  Po cimi se me ate surrat qe ke ty as majmunat nuk te pranojne per shoke. Hahaaaaa. Ehhh surrat debili

 26. ***** says:

  Misherimi i baltes se Zotit. Balte e kontaminuar me mbetje kimike…..deri ne shkemb………deri ne det……..deri ne llave. Balte dhe vetem balte.
  Mut i that dhe balte.

 27. Korçari says:

  Çim PORDHA, një fëlliqësirë.

 28. xhulio says:

  Askush nuk mirret me historine e Norieges….Merren me fytyren vertet katunari ne Pekes.Po Noriega? C histori ka Noriega? I pyes keta idiote militante, symbyllur, koke bosh,por si qent e stanit.Nje fjale mor ju, nje fjale te vetme?Noriega ju them E mori medaljen? Nga kush ? Putana ia dha putanes? Sa e pagoi? Po arresti? Perse? C fare fletushke eshte katandisur kjo.Plot urrejtje per njeren pale, mike dikur dhe mbrojtje per tjetren.Jepini rendesine e pare fjkales se lire pa fshehur te vertetat neper skuta interesash.Dhe nxirrni keto fjale nese ju ka mbetur paksa integritet.

 29. Vesi says:

  I rritur ne pyjet e Hasit, I jep mend Tiranes. Prandaj kemi ecur mrapsht se jemi qeveris nga malok si ky.

 30. timo says:

  çimi, jo përpara Saliut pa medalje. Në qafën e Saliut dhe tënden do të varen medalje të tjera.

 31. Miri says:

  Ore ku ndodhet ky qimi?? te na shkruaj ca libra te tille ss do ken sukses..se ma hoqi trrrrrrrrrrruuuuuuuurrrrriiinn..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *