FOTOT/ Kjo mësuese është në qendër të kritikave për shkak të një fotoje

Kjo mësuese është në qendër të kritikave, pasi publikoi një fotografi në Facebook, që sipas drejtuesve të shkollës është shumë provokuese.

Lydia Ferguson u habit kur dëgjoi të tilla pretendime nga ana e eprorëve të saj dhe theksoi se ajo nuk e postoi fotografinë për të provokuar asnjë.

Në mbrojtje, nënës së tre fëmijëve i kanë ardhur edhe nxënësit, të cilët i konsiderojnë qëndrimet e drejtuesve të shkollës të ekzagjeruar.

Në foto, Lydia ka dalë përpara pasqyrës, e ulur në krevatin dhomës së gjumit, ndërsa mban një fustan të shkurtër.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha.jpg","attachment_id":"658838"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-5.jpg","attachment_id":"658837"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-4.jpg","attachment_id":"658836"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-3.jpg","attachment_id":"658835"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-2.jpg","attachment_id":"658833"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/zysha-1.jpg","attachment_id":"658832"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *