FOTOT/ Njihuni me vajzën bombastike të Clint Eastwood

Ajo është vajza e një prej aktorëve dhe regjizorëve më të mëdhenj amerikanë.

Por, Francesca Eastwood i ka hyrë edhe vetë fushës së aktrimit.

Dhe, me format super seksi, ka një plus më shumë për të pasur sukses në këtë fushë.

23-vjeçarja është fotografuar duke marrë disa rreze dielli në Malibu, teksa është shfaqur edhe topless.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-1.jpg","attachment_id":"658945"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska.jpg","attachment_id":"658944"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-10.jpg","attachment_id":"658946"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-8.jpg","attachment_id":"658953"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-2.jpg","attachment_id":"658947"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-6.jpg","attachment_id":"658951"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-5.jpg","attachment_id":"658950"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-4.jpg","attachment_id":"658949"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-7.jpg","attachment_id":"658952"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-9.jpg","attachment_id":"658954"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-11.jpg","attachment_id":"658955"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-12.jpg","attachment_id":"658957"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-13.jpg","attachment_id":"658958"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-14.jpg","attachment_id":"658959"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/franceska-15.jpg","attachment_id":"658960"}]

1 komente në “FOTOT/ Njihuni me vajzën bombastike të Clint Eastwood”

  1. lennard says:

    Eshte Rrush i Pabere ,Le ta Haje ndonje Tjeter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *