Nard Ndoka poston një foto, aktori tallet me të duke e pyetur se çfarë mban në çantë…

Nard Ndoka ka postuar një foto në “Facebook” ku shfaqen me Tritan Shehun dhe Rocco Buttiglione, Presidentin e demokristianëve italianë.

Në foto Ndoka shfaqet me një çantë dhe aktori i njohur Bes Kallaku e pyet se çfarë mban në të.

Ja përgjigja e Ndokës.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Nard Ndoka poston një foto, aktori tallet me të duke e pyetur se çfarë mban në çantë…”

 1. Kujtimi says:

  Nardit me duket se i haet preshi i Dritanit pastaj e mban mbrapa qe ta mesoi si haet PRESHI I LUSHNJES

 2. Arben Presheva says:

  Nje poezi qe thurej nga shkodranet ku ironizonin tropojanet(Karaduzet) ne kohen e ndertimit te HEC-it Fierze ku tropjanet mburreshin duke mbajtur çanta, ani pse nuk kishin lidhje me to
  Ja poezia
  Karaduza(tropojani) ne zonen B
  Ka harru çanten n’WC
  Çfare ke pase mor rrezikzi
  Dhejte leke buke e dy purri(presh)
  Ja pra me Tritan Prshin edhe Nardi si karaduzet e Tropojes ne kohen e ndertimit te HEC-it Fierze

 3. Treviso says:

  Nje cazo e dy collione.

 4. armand says:

  “TEMA” i keni bere pak lemsh te dhenat per Buttiglione-n. S’ka qene asnjehere president i demokristianeve (DC). Ka qene president i UDC deri me 2014. UDC=UNIONE DEMOCRATICI CRISTIANI.
  Per nje italian kur degjon fjalet “president i demokristianeve” i vjen ndermend DC dhe Jo UDC. Dhe DC me UDC ndryshojne si nata me diten. DC ishte Andreotti dhe Jo Buttiglione.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *