VIDEO/ Polici e gjobit se nuk kishte vënë rripin, kreu i PD-së shpërthen në fyerje: Bastard, halabak, fundërrinë, trafikant droge….

“Bastard, halabak, plehra, fundërrinë, trafikant droge”.

Me këto fjalë i drejtohet kryetari i degës së PD në Lushnje, Myslim Murrizi, një punonjësi të policisë rrugore në Tiranë, i cili e ka ndaluar atë për shkak të mosvenies së rripit të sigurimit.

Në videon e publikuar nga vetë Murrizi në rrjetin social Facebook, duket qartë momenti i ndalimit dhe kontrollit të dokumenteve nga polici i rrugores.

Aty dhe dëgjohen fjalët e rënda si “bastard, halabak, plehra, fundërrinë apo dhe trafikant droge”, me të cilat Murrizi i drejtohet policit, ndërsa ky i fundit ruan qetësinë.

Pavarësisht fyerjeve dhe tensionimit të situatës nga kryetari lokal i PD-së, polici bën detyrën duke e gjobitur atë për shkeljen në rrugë.

Murrizi sakaq e fyen atë dhe në rrjetet sociale.

Shihni se çfarë shkruan ai, poshtë videos që ka publikuar vetë:

Shihni surratin e vertete te funderrinave te HASHASHIT.

Pas denoncimeve te njepasnjeshme per grupin e SHARABAJKAVE te policise dhe pas denoncimit te mbrembeshem te nje krye LAVIREJE te kesaj tufe SHARABAJKASH qe mbushte hundet me droge ne zyre te shtetit, komandatet e droges dhe te lavireve kane filluar hakmarrjen.

Ky polic qe pranon se eshte bastard bile e quan si grade, me ndalon ne mes te trafikut tek ETC me urdher te komandatit te trafikut Taulant Gjokes.

Ne momentin e ndalimit tek ETC ky polic nuk me komunikon asjne shkelje por vetem urdherin politik te komandatit te trafikut te rilindjes.

Pastaj gjate rruges mer urdhera te tjera dhe me kerkon dokumenta shtese sepse komandanti i trafikut e lajmeron qe une jame ” armiku” se jam i PD dhe jo i hashashit.
Aq shume te interesuar jane sa ka ardhur ne kembe pas meje rreth 500 m deri tek hyrja e kuvendit.

Te ka pare shefi i trafikut thote qe je pa rrip.

Po pse nuk me ndaloi ai i them qe me paska pare??

Ku me ka pare qe jam pa rrip ne kafe??

I kujt trafiku se ju mereni me droge i them dh ai qe pohon me heshtje.

Trafikanti Taulant Gjoka urdheron me radio nje polic vemje te pa fytyre pa karakter nje mjeran sherbetore ne ekstrem te rilindjes Agron Vogo qe te me ndaloj pa asnje shkak.

I zene ngushte se nuk di çte bej rri si nje cope pleher dhe fillon te kerkoj dokumen pas dokumenti deri tek libreza e dritave.

Nje debil qe edhe pse ka ne dore lejen e qarkullimit dhe patenten nuk di te lexoj dhe te shkruaj as emrin ne proçesverbal.

Shiheni si rri si i menderosur sepse e di mire qe urdheri qe ka mare eshte arbitrare”.

REMOTE_ADDR:[]

84 komente në “VIDEO/ Polici e gjobit se nuk kishte vënë rripin, kreu i PD-së shpërthen në fyerje: Bastard, halabak, fundërrinë, trafikant droge….”

 1. Diana says:

  O kerrme provinciale po ty po ti beje keto numra policit americane te kishte shtrire pertoke ose ta kish fut plumbin mu ne ball….
  letyre …..

  1. Xha Temja says:

   E shikoni injorancen e nje kryetari lokal te PD,kandidat per tu berre minister bujqesie?
   Dhe duan te vijne ne pushtet keta plehera.
   As te flasi dhe as se kujt partie i perket,nuk di ky mizerje.Shikoni ne minuten e 5:37 si i thote:”O plehrat e Sali Berishes”!

   Ta shofi doktori kete video,e heq pa komisjon si kryetar te PD Lushnje!

  2. kodra pas bregut says:

   Egzakt “”Diana” !

   1. Left but Right says:

    Kishte mare dhe nje gjobe te madhe per offendim

    1. Edkari says:

     Shume qarte u kuptonte qe polici kishte marre urdher qe te ndalonte makinen e demokratit.
     Te gjithe policetr pa perjashtim kur levizin me makinen e sherbimit nuk e vendosin rrypin dhe
     as edhe nje dokument nuk e kane ne rregull.
     asnje makine e patrullimit me targe MB nuk ka siguracion te paguar.
     asnje makine e patrullimit me targe MB nuk ka vertetim e kolaudimit.
     asnje makine patrullimit me targe MB nuk ka taksat vjetore te paguara.
     ……………………………………………………………………………………………………….
     Mos ngurroni tja kerkoni dhe ju policise dokumentet kur ato ja u kerkojne juve,
     jepjani dokumentat tuaja dhe kur tja u kthejne kerkojani dhe ju duke i thene:
     ka mundesi qe tmi tregosh dhe mua keto dokumentet tuaja qe te jem ne rregull
     me detyren si shtetas qe te them polici ka te drejte …………

  3. babo says:

   Ky qenka kopje e Balli Fariut nga e folura. SALI BERISHA, urgjentisht ta fusi ne listen per deputet te PD-se…..

   e do tan pupulli demokrat!

 2. Teuta says:

  Binduni se cilet jane PD-istet ? Ja keta qe kerkojne zgjedhje te ndersheme ,keta qe flasin per zbatim te ligjit . Po fjalori dihet. Eshte fjalori i “Liderit historik ” Sali berishe dhe tellallit Lulzim Bashe, lehesit e cadres ,Spaho,Palok,Ristan e lepiresit Fatmir Mediu….. Lopes i shikoni turine e prisni tu mbushi kusine,

 3. Paqesori says:

  Mendoj se gjithmone i kemi trajtuar gabim , grate tona…ato jane me Zonja se ne halabaket qe jemi bere si llazoret e rrugeve….
  Mjafton te degjosh se si flasin sot zoterinjte shqiptar , por para kesaj te besh gati legenin se sigurisht qe mund te nxjerresh zoret..!
  Fjale buRRi jane keto qe degjova me siper ? Vertete ?

 4. Dan says:

  Nje komunikim I tille me policin eshte I denje per nje rrugac qe meriton nje gjobe te majme the nja nje jave biruce…..

 5. uskania says:

  Një kryetar PD-je halabak.Më vjen turp që jam në një parti me këtë fundërrinë nga Lushnja.

 6. Al says:

  Bravo polici qe ka ruajtur qetesine po nuk eshte mjaftueshem! Ne momentin qe fyerjet i jane drejtuar atij duhet ti kishte kerkuar te zbriste nga makina dhe ti vinte prangat per fyerje te uniformes. Nese ky “zoteria” me fjalor halabaku nuk do ishte bindur, te kishte kerkuar perforcime dhe ta kapnin per brekesh ta shoqeronin ose arrestonin ne vend se baza ligjore per arrestim nuk eshte se mungonte. Vetem keshtu zene mend keta plehrat!

 7. Laleria Lepuri says:

  Kulmi! Nje funderrine si Murrizi i lalerise fyen policin ne krye te detyres!
  Keta do te rregullojne shtetin?
  Per Fyerje per shkak te detyres, duhej arrestuar e denoncuar ne flagrance, ky pleh!

 8. Maks says:

  O pi di me kete fytyr do fotoni zgjedhjet juve po ky ka vjedh more kur ishte drejtor i tatimeve ne lushnje me keto fyerje qe i berii policit duhet arrestuar si bamdit

 9. Kritiku says:

  Duhet arrestuar menjehere ky shpellar i PD-se dhe te denohet me te gjithe fuqine e ligjit. Le ta provoje ndonje gjykates qe te mos e denoje, kur provat jane shume te qarta. Ku e gjejne fuqine keta shpellare qe ti kundervihen shtetit?

 10. Anonim says:

  Polici duhet ta arestonte ne flagrance.

 11. soni says:

  Bravo policit deri diku se pati nje sjelle shume te mire kundrejt nje legeni sic ishte ai tipi. Por duhet ta kish arrestuar per ofendim se kur shohin ndonje njeri te thjesht bejne si te forte keta policat .

 12. Endri says:

  Shume i ulet si person. Te perdorje ketu ne USA ate gjuh nuk e shikoje me driten e diellit me sy.

 13. Orli says:

  Bravo policit qe e ruajti qetesine me kokboshin idiot te pd(partia derrave) por ai duhet te bej nje padi per ofendim ne krye te detyres.Babai i tyre shpitror eshte bastard me baba vuk karaxhicin,bejani DNA-n

 14. ai duhet rrasur brenda per fyerje te shtetit…..o moter qire te ishe ketu ku jam une,ti do rraseshe brenda e s’do e shihje driten e diellit….keto pd-istat e kaane humbur qetesine dhe provokojne vetem rremuje e kaus…keto moter qirat e dine qe po u vjen fundi…do ta hajne karin me dhembe…bravo polici qe nuk ra pre e legenit te pd-se

 15. kashi says:

  ta shperbleine direkt kete policin dhe ta ngrene ne detyre
  ai fundurina e pd-se ne burg per ofendim te zyrtarit te shtetit

 16. Fatosi-kosove says:

  “Une jam i PD-s e jo i hashashit”,
  o Zot ku erdhe koha qe edhe kurvat te te shesin moral,po pa qene i hashashit nuk mund te jeshe ne PD o idiot kriminel qe guxon ta shan e ta fyen policin ne detyre,ske faj ti jo,une e uroi policin per gjakftohtesine dhe durimin,edhe pse mendoi se ty eshte dashur ti thyej dhembet dhe ti mbushi hundet mut ne vend te hashashit o idiot i PD-s,o pjelle shkau,okriminel,po Lazrati i kujt ishte dhe nga kush kontrollohej o idiot kriminel,ku eshte llalla pasi uniforma e policit eshte vet shteti dhe kur shahet e fyet ai eshte fundi i nje maskarai si ti o idiot i PD-s,prandaj shqiptaret jan krenar qe nuk jane ne PD pasi ate ua kemi lene krimineleve qe keshillohen nga serbi fazlliq,phuuuuu rrace e poshter,ju meritoni izolimin total sepse keni infektuar edhe femijet tuaj,ju i keni droduar edhe grat e juaja,phuuuuuu rrace e poshter PD.

 17. Geni says:

  Kafsh barbare llumi I shqiperise kerme po esht ky polici i duruar se ti do plumbin plere

 18. tony says:

  E pa besueshme, si mund te sillet njeriu me nje punonjes policie ashtu: te ishe ketu ne usa, tani do ishte duke qare ne Rikers Island nga “dhimbjet” ne pjesen “ass”.

 19. skarendesi says:

  Jetoj prej shum vitesh ne Amerike dhe nqs ky gangoja i fliste ndonje polici ne kete menyre ketu, do i kishin pire kafen tani. E kuptoj qe po mundohemi te kemi nje polici te edukuar, po ky polic me keto lloj ofendimesh, ka shum te drejte ta nxjerre zvare nga makina kete palo politikan. Duam ne te jemi pjese e Europes!!… Mund ta nxjerresh kafshen nga pylli, po prape kafshe ngelet…Duhet nje riedukim i sjelljes bazike per nje pjese te madhe te shoqerise tone, pastaj te kerkojme me shume…

 20. agai says:

  i lumte policit..po pse nuk e morren zvarre kete plehren..plehrat nuk kane ngjyre as ps as pd as lsi e cfardo te jene

 21. NjeQytetarOptimist says:

  Ti flasesh uniformes keshtu eshte degradim I dinjitetit njerezor dhe institucjonal.. Do ta kisha qelluar me pistolete ne dore qe mbante telefonin dhe do ta shkelja doren me kembe duke I rrjedhur gjak.. Motivi I gjuatjes?!?! Dyshova se nxorri arme nga xhepi kur nxorri celularin…

 22. patrioti says:

  Respekte Policit. Mbase duhet te lajmeronte grupin e gatshem, sepse Lymi nga Shenepremtja se ka shum problem qe pas atij fjalori prej analfabeti, te haj edhe ca shpulla surratit, jo per gje po eshte mesuar nuk do e kishte per here te pare.

 23. I drejti says:

  Plaseni ne burg ate halabak, per thyerje te ligjit dhe sjellje prej rrugaçi ndaj policit. Ai duhej arrestuar ne vend the te futej prapa hekurave.
  Kjo eshte Republika e re e hajdutit Lulush dhe kriminelit Sali kerma.

 24. Xhemi says:

  Gjithmone e teper populli thone “amin”, qe qerroi me vote te lire partine PIDH (partine e idealeve te dhjetorit) nga pushteti.
  Keqeardhje per policine shqiptare, me cfare duhet te perballet!!!
  Hahaha, vetem ky kontigjent i pershtatet partise PIDH + jane edhe teper te trashe, qe vetepublikojne videon.
  Flm. Tema per publikimin, se videon i’a perkthyem nje eurodeputeti!

 25. Nardi says:

  Zoteria qe shante policin ne detyre eshte nje nga figurat me inteligjente ne pd…..nje nga me te edukuarit, me te emancipuarit, me te sjellshmit gjithe mirsjellje. Ky zoteri kerkon voten e popullit qe te na udheheqe drejt Europes, me keta lloj njerezish e kemi te sigurte antaresimin ne Europe. E dini se sa ka te tille ne pd? Plot….plot eshte pd-ja me njerez kaq te emancipuar si ky. E pate cfare respekti per figuren e shtetit? ka lezet….te gjithe kerkojne ti ngjajne udheheqsit tyre te madh…..shpellarit nga vicidoli. Nje kryetar pd-je plot edukate e intgritet. Sapo ta shohe shpellari videon do ta beje nenkryetar pd-je ne shqup. Tashme nenkryetari i ri nuk eshte ( pijaneci ristani ) por ky qe flet gjithe edukate e respekt per figuren e shtetit. Pd-ja eshte plot …..plot me figura te tilla. Ne vetem me shpellare te tille do bejme progres apo jo. Jete te gjate hajnave te shqupit…uroj tju shoh sa me shpejt atje ku e keni vendin se nuk i late gje pa i bere ketij populli.

 26. blendi ...ziu says:

  Doni me per… PD-ne ?!!!

 27. Moni says:

  Ja. E shikoni? E shesin vete veten keta te PD-se. Kjo eshte rraca e kermave. Kur kryetari i Lushnjes sillet si rrugac, cfare pret me tej.
  Ky eshte Myslim Murrizi nga Shenepremte Divjake. Ky eshte rritur mes mutit dhe shurres prandaj mos rrini afer tij sepse vjen era fekale dhe copa muti nxjerr nga goja. Na qelbi ekranin e kompjuterit.

 28. Aleks says:

  Bravo e madhe per Policin.
  Ishte njeri qe te bente ta respektoje ne zorr.
  Bravo.
  Por dinjiteti i tij duhet vene urgjent ne vend. Si? Te kallzohet myzeqari nga Policia e shtetit per te gjithe ngjarjen.

 29. Tirona says:

  Polici nuk e ka bere si duhet detyren, ne momentin qe ai fyhet nga drejtuesi i makines , polici duhet ta kishte ngjerr nga makina , ta mbeshtete tek makina dhe ti bente kontrollin fizik pastaj nje kontroll te imet brenda ne makine , mire do ishte te kishte njoftuar ti bin qenin e antidroges, e gjithe kjo sharje dhe ofendime nga ana e drejtuesit te mjetit ndaj policit 👮‍♀️ne detyre eshte bere me qellim ,per ta frikesuar policin qe mos te merrte ndonje kontroll brenda ne makine, per arsye se drejtuesi i mjetit mund te kishte ne makinen e tij materiale qe perbejne vepra penale ……
  Brenda kuadrit ligjor Policia👮👮‍♀️e shtetit duhet te veproje ndaj ketij drejtuesi te mjetit ,qe ne te ardhmen mos te kemi ngjarje te kesaj natyre⚖⚖.

  1. Grupickat laleria Fjeri qeneria says:

   Polici ka familje, politikanet jane BANDA.

  2. Aleksander says:

   Gjithe sa thua plus testin e alkoolit.Keta te pd e kane ne dieten e perditshme kete fjalor e kete sjellje, nese jo, nuk bejne kariere. Kujtoni Erla Mehillin kur thoshte se i duhej ta hante ate m….?-Sidoqofte policia e shtetit ne cdo kohe mund ti beje nje denoncim dhe te perfundoje detyren e bere pergjysem nga polici,keshtu ve ne vend edhe dinjitetin e shtetit.

 30. L leshi says:

  KJO ESHTE FYTYRA E VERTETE E PD DHE NUK DUA TA BESOJ QE KA AKOMA BUDALLENJ NE SHQIPERI QE NDJEKIN KETE PARTI, EDHE PSE KA 25 VJET QE I SHOHIN BEMAT E SAJ QE E KA SHKATERRUAR KETE VEND…

 31. ABC says:

  Padi duhet te beje polici sa me shpejte. Evidencat i ka ne telefoni i ketij injoranti qe as qe e di as vet se ciles parti i perket.

 32. Devolliu says:

  Kam patur fatin e keq që për disa muaj të punoj në të njejtin institucion me këtë Murizin dhe ta njoh nga afër këtë INJORANT. Me këtë Video që ka regjistruar vetë ky, po të mos ishte Prokuror i Përgjithshëm një i barazvlefshëm i Murizos, Murizoja duhej të shkonte në gjyq.
  Sa për atë policin, mund të themi se ishte me nerva të hekurta që mundi ta durojë me aq qetësi këtë rrugaç.

 33. Vani Dardha says:

  Respekt për policin që ka ruajtur gjakftohtësin. Budallai aty do duket.Nga
  mbiemri më duket kafshë pylli, bravo partia që e ka në krye. Me këtë e kanë të sigurt fitoren.

 34. robert says:

  U be trim Laluci

 35. Liu says:

  Bravo polici . O zot laluci krenohet dhe flet me gjuhen e saliut dhe lulezim bashes dhe pastaj te krenohet para tyre pe ato cka folur qe te zgjidhet prape , ja kjo eshte pd dhe besojeeni Po deshet Keta nuk duan shtet ,keta duan te livadhisin te vrasin dhe vjedhin Ky bastard I flliqur duhet te arrestohet menjehere

 36. Mirush says:

  Mendoni se sa te zgjuar jane, sa qe demaskojne veten. Rama nuk ka nevoje te tregoje idiotesine dhe kapadaillekun e malokeve qe nga jugu ne veri, se ja bejne vete vetes kete. Te qeshesh se nuk qan dot.

 37. DETARI Atlantidhes @ says:

  kjo eshte fytyra e sotme e shtetit shqiptar,me nji polici qe nuk shikon se kush …mutin je ti !!!!!

 38. Gjon Leka says:

  I lumtë policit për gjakftohtësinë dhe profesionalizmin. Ky kryetar komune i poshtër duhej arrestuar. Të paktën të hidhet në gjyq! Ndyrësirë e turp i politikës tonë,

 39. goni says:

  Te qifsah rrobt ku ti kesh o lushnjar dhalla..

 40. art says:

  Hahaha, ne 5.37> O plehrat e Sali Berishes

 41. KOMBI says:

  Sipas ligjit duhet te denohet per fyerje . Faktet jane cfare presin .

 42. Besniku says:

  Te zbatosh ligjin keto te quajne ; halabak, bastard….ky eshte modeli I antiligjit qe kerkon te vije ne pushtet :p

 43. Drejtësia says:

  Futeni brënda atë qen bir qeni dhe hidhni sapunin në shesh.
  Yyyyyyyyy rrac m…….bajgë

 44. lavdosh says:

  Ky ne cdo vend te botes duhet te ishte arrestuar ne vend. Por nuk eshte vone
  Te guxoje njeri dhe ti flasi policit keshtu ne Amerike! O moj nene se cndodh!
  Njerezit e PD-se shprehin frustrimin ne kete menyre duke treguar pse meritojne 1 milione shuplaka te tjera per vite dhe gjenerata te ardhshme

 45. 9 Maj 1945 says:

  Eshte fryma e kermes Berisha. Mosbindja civile e njeriu qe qesh Lulzim Basha. Policit duhet ti terhiqet vemendja per tolerim ndaj sjelljeve qe perdhunojne dinjitetin e punonjesve te policise se shtetit,( sikur te ishte nga Lushnja),kurse Murrizi ky Azem i sotem urojme ta edhe fatin si ai. GJithsesi organet kopetente duhet me masa te ashpra ligjore per te vene ne vend dinjitetin e policise . Po u tolerua ku rast flagrant do te thote se te gjithe jeni PLEHRA

 46. ceni says:

  DIALOGU , SHTET-ANTISHTET!

 47. Fari~hu says:

  Po cfare eshte ky laskar qe merr guximin dhe ofendon punonjesin e policise ne krye te detyres,po cfare eshte ky kodosh,po cfare ben shteti dhe organet kopetente me keta mostra,pse nuk vepron ligji,po sikur kete veprim ta kryente nje qytetar i thjeshte,a do mbahesh i njeti qendrim,apo frustohen ne cadra keta dhe i duket se e gjithe shqiperia eshte cader.

 48. Treviso says:

  Nuk ka nevoje te komentoj por pres nga prokuroria se çfar masash do marri per thyerjen e perfaqsuesit te shtetit ne detyren me te veshtire.
  C’far i duhen leket ketij polici kur nje uligant e thyen me fjalet me te ultane kryerjen e detyres? Kriminelet po dalin mbi shtetin.

 49. ano says:

  BASTARD!!! PLEHRE!!!! Punonjesi i policise thjesht duhej ta shoqeronte dhe ta kallezonte penalisht per fyerje per shkak te detyres. Imagjino cfare monstrash pretendojne te vijne perseri ne pushtet. Me vjen ndot nga njerez me sjellje te tille.

 50. BERISHA LARGOHU says:

  PD eshte parti terroriste dhe e flliqur, qofshit idiota neqofse votoni PD-ne terroriste. Polici po zbatonte ligjin kurse sharlatizmi Berishian abuzoj me policin. Mbeshtetje policit.

 51. Gora says:

  Ky deputet thyen rregullat dhe jo vetem kaq po ofendon policin vetem se po kryen detyren si mund te qeverris ky lloj bagetie? !!!

 52. Surrati i vertet i plerave te pd_s …..un nuk e kuptoj pse nuk thirri grupin e gatshem denohet me ligj ofendimi Policit ne detyre e siper

 53. Surrati i vertet i plerave te pd_s …..un nuk e kuptoj pse nuk thirri grupin e gatshem denohet me ligj ofendimi Policit ne detyre e siper

 54. Lushnjari says:

  Katundarin Muslim e kemi nga fshati Sulzotaj .Si nga origjina edhe mencuria e tij eshte sa e bariut.Me lope ka ndejtur Limo dhe ju kerkoni qe ai te kete tru.Zgjuarsia e tij ishte vetem per te vjedhur kur punoj tek tatimet megjithse as tabelen e shumezimit nuk di .Kulmi arriti kur Limo hapi universitet privat dhe shiste diploma me lek Kristali.Ktheheni fshatarin te kullose lopet se nuk eshte per gje tjeter.I beni nje inventar per ato qe ka vjedhur dhe i futni nje hu nga mbrapa e te kthehet ne fis.

 55. skenderbeu says:

  Kjo eshte banda e Karaxhiceve qe ka sunduar shqiptaret dhe nuk i lene te ecin perpara…. me 18 qershor ju banda e shqupit do merrni 2 milion shuplaka jo per respekt te Edit apo PS por per gjithcka jeni dhe i keni bere Shqiperise,,njelloj si ne 97-ten..po mos e kishit realizuar ju Karaxhicet e serbise sot shqiptaret do kishin 20 vjet ne Europe….. Jepini sa me fort ta kuptojne edhe ata pak humbamene qe luajne domino tek cadra e Serbise…
  Bravo polici i shtetit…a e mbani mend Brecanin, kushuririn e Saliut se si e fyente Tahirin mrgjithese ishte deputet? imagjinoni nje shqiptari te thjeshte ….. bande ne opozite, organizate kriminale antishqiptare ne pushtet..kjo eshte PD-ja e Karaxhicit …

 56. Ilir says:

  Ministria e Rendit duhet te dergoje ne Prokurori vidion e Murrizit, duke kerkuar hapjen e nje procesi gjykimi te Murrizit per fyerjen qe i ben Policit ne detyre, ose te rrise shkallen e gjobes ndaj qytetarit Murrizi pasi rivlereson shkeljen dhe ofezat e tij.
  Nderkohe t’i heqe verejtjen policit ne detyre, per shkarkim nga detyra me arsye : Tolerim ndaj nje shkelesi te ligjit, pamvaresisht se kush eshte shkelesi.

 57. nasi says:

  ai polici meriton medaljen e arte.respekt dhe perulje per durimin qe keni me keto kafshe .

 58. Anna says:

  Ne fakt funderrire dhe halabak qenka vete ky personi qe paska marre videon, policit bravo i qofte.

 59. Dajti USA says:

  I pifsha dolline policit,gjakeftohtesija e tij na dhuroj kete vidio brilante,se keta banditet e Saliut nuk e kuptojne se kush eshte pro dhe kunder tyre. Hajvani me dy kembe, Murrizi i Lushnjes na cfaqi kete vidio duke menduar se e ka ne favor.Ketu ne USA dhe vetem nje fjale nga keto te ketij hajvanit me emrin Murrizi do pefundonte ne hekura.Kjo pra eshte PD-eja e Sali Qenit,nga keta monstra eshte drejtuar Shqiperia 15 vjete,race hajdutesh dhe kriminelesh.

 60. Zgalem says:

  Me kete sjellje ndaj policit , ne Amerike , ky qytetar arestohej dhe zgjatej me tej diallogu . Ky anarchist dhe antishtet meriton burgun , perndryshe tolerohet krimineli te beje ligjin . Zgalem

 61. DALTON says:

  Thone njerzit qe ne Shqiperi bie ere Shtet ,ka lezet te kalosh me makine ,aty jo qe nuk bie ere shtet ,per mban ere force ku ata persona te cilet I bejne presion nji polici ,I bejne presion edhe “shtetit”te cilet nuk shkojne ne parlament ,por shkojne dhe ngujohen ne cader se I preken interest idhetarit te tyre kriminelit te SHqiperise Sali -Berishes .Prandaj ministri I rendit duhet tu vije ne ndihme me forca speciale policave rrugore kur jane me sherbim dhe tu hiqet nga perdorimi per 7-10 vjet patenta alabakeve qe perdorin ate gjuhe te shthurur me preteksin se eshte I PD kujt I behet vone ne radhe te pare ai eshte qytetar dhe jo kafshe e terbuar .

 62. alex says:

  Nuk e di si e permbajta veten qe ta shifja videon . Jam shqiptar dhe nuk jetoj ne shqiperi por kur shof te tille palaco qe me mburje postojne videon dhe nuk arrijne te kuptojne budallallekun e tyre eshte e kote te flasim qe Shqiperia po shkon drejt civilizimit dhe democratizimit.Kur nje kryetar partie ka nje formim te tille mizerabel imagjinoni te gjithe ata qe e ndjekin mbrapa si lider dhe gjithashtu imagjinoni ata qe miratojme dhe dergojne udhezime nga qendra ne baze.. Ja pra te dashur miq me cfare lloj race kini te beni. Turp Turp i madh per kedo qe shikon dhe degjon te tilla maskaralleqe.

 63. Kurva Shiqere says:

  Po pse nuk e vrave o i nderuar polic? Pastaj ta balcamosnim kafshen dhe t’ja tregonim brezave te rinj se bashku me perrallen e kesaj bande katundaro felliqesirash te quajtur PD

 64. haha says:

  katundari lushnjes qe eshte rrit me presh….nuk zbaton ligjin…..fuck pd.

 65. Kanina e Ismailit says:

  Bravo i qofte sherbetorit te shtetit..po per kete kermen qe ofendon dhe fyen sherbetorin e shtetit a do merren masa?

 66. shoku says:

  Ne fakt nuk jam habitur kurre nga drejtuesit e pd qe perdorin nje fjalor te tille, sepse eshte kriteri kryesor per te qene antare kryesie e me pas deputet.
  Ne parlament futet ajka e ketij fjalori ( i pari saliu).
  Thone disa anale-ist se do te kete krize nese p.d nuk futet ne zgjedhje. Une them jo, perkundrazi, kjo e keqe eshte mire te mos ta ndyje me parlamentin me kete fjalor.

 67. malsori says:

  Eshte bere trim dhe miu i Murrizit. Halle i madh e ka gjet kete vend

 68. sali says:

  jane mesuar kriminelet e PD te veprojne ne kete menyre.Falenderoj policin,icili tregoj figuren e policit qe duhet te jete ne demokraci,por shteti nuk duhet te lejoje nje halabak ta ofendoje ne detyre jo laluci i mutit por kushdo qofte,

 69. Ky katundar i cermes i biri i traktoristit ka mare kot me kot kohe e fundi duke me nuar se ne qenka themelus i paris demokomiuniste dhe i eshte ngrene haku duke ju dhene me shume perparsi sigurimsave te salehu megjithate si halabak qe eshte treguar eshte me i edukuar se saleehu me alabaket e llojit te vet ne pdkkomuniste

 70. Zaho says:

  PD-ja duhet të shpërndahet urgjentisht si Parti politike, sepse aty është mbledhur LLUMPEN-i (me gërma kapitale) i kombit shqiptar…!!! Pa u bërë kjo, Shqipëria nuk ka për të parë “një ditë të bardhë”… Pozitive, është se këtë po e kupton avash – avash shumica e popullit shqiptar, përveç një pakice malokërie anadollake (e theksoj “malokërie” dhe të më falin malësorët e vërtetë të Veriut, që janë bërthama e shqiptarizmës para-osmane…!), hajdutë e kriminelë, si vetë fytyra e “liderit” të tyre…!

 71. perkthyesi says:

  Kjo video sherben per ata qe ende i besojne partise se horrave dhe halabakeve! Ceta e banditeve eshte egersuar shume, pasi litari ka nisur te ngushtohet! Sa me shpejt ne burg, aq me mire !

 72. Dielli says:

  ju lutem mbylleni ne kafaze ose paditeni per injorance te theksuar kete lloje kafshe

 73. Lennard says:

  Nuk kemi degjuar fare se cfare eshte bere me ate Halabakun e PD qe shante rrugacerisht Policin ne Detyre.Duhet menjehere ky zaberhane te arrestohet dhe te denohet per tu bere shembull per te tjeret.Po te vini re ky Zagar fliste po njelloj si Sale Serbi.,qe i ka infektuar te gjithe mitingashet e tij me gjuhen e e ndyre te Halabakut,Tradhetarit Hajdutit ,Grabitsit.Jepini hakun ketij Sojsezi .

 74. kavaja says:

  Ç’far komenti ti bësh shihi emri MURRIZ

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *