FOTOT/ Brenda vilës së ëndrrave, që kushton 12.000 euro nata

Këtë të hënë Mariah Carey ka mbushur 47 vjeç.

Ajo ka preferuar ta festojë këtë përvjetor në stilin e një dive.

Ikona e pop-it dhe i dashuri i saj Bryan Tanaka morën me qira një vilë në Meksiko që mban vlerën e 45 milion dollarëve dhe qëndrimi në atë vilë kushton 12.000 dollarë.

Shtëpia gjigande në të cilën Mariah ka mbledhur miqtë e saj për të festuar ka një hapësirë gjigande dhe ka një pamje të mrekullueshme të oqeanit.

Kjo vilë është e preferuara e vip-ave të showbizit botëror.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-2.jpg","attachment_id":"659124"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-3.jpg","attachment_id":"659125"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-4.jpg","attachment_id":"659126"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-1.jpg","attachment_id":"659123"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile.jpg","attachment_id":"659122"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-5.jpg","attachment_id":"659127"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-6.jpg","attachment_id":"659128"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-7.jpg","attachment_id":"659129"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-8.jpg","attachment_id":"659130"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-9.jpg","attachment_id":"659131"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-10.jpg","attachment_id":"659132"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-11.jpg","attachment_id":"659133"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-12.jpg","attachment_id":"659134"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-14.jpg","attachment_id":"659136"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-13-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-13.jpg","attachment_id":"659135"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-15.jpg","attachment_id":"659137"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/vile-16.jpg","attachment_id":"659138"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *