FOTOT/ Di Caprio i kamufluar rrugëve tw New York-ut

Leonardo di Caprio është një aktor mjaft i famshëm dhe është e zakonshme që fansat t’i shkojnë nga pas për autografe dhe fotografi.

Por aktori amerikan e dëshiron shumë qetësinë dhe të lëvizë në New York i pashqetësuar, e për këtë arsye ka gjetur një mënyrë origjinale t’u fshihet njerëzve.

Ai u pa në Central Park, duke mbajtur një kapele, syze, e një maskë që e mbulonte deri në hundë.

Por maskimi i tij nuk i ka shpëtuar paparacëve, kështu që aktori tani duete të gjejë një mënyrë të re fshehjeje, sepse fotot përfunduan në media.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/leo-di-caprio-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/leo-di-caprio.jpg","attachment_id":"659435"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/leo-di-caprio-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/leo-di-caprio-1.jpg","attachment_id":"659434"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *