FOTOT/ Rama nxehet me ministrat: Çfarë nuk u pa nga Kuvendi…

Seanca e djeshme plenare ka konfirmuar se mazhoranca është ende e bashkuar, pavarësisht replikave të shumta të javëve të fundit.

I vetmi që i ka “prishur” terezinë mazhorancës, ka qenë deputeti Ben Blushi.

Aq sa duket se Rama është acaruar me ministrant e tij në një moment, që i kthenin përgjigje.

Ndërsa vetë duket se akuzat e tij i ka marrë me të qeshura.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kuvend-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kuvend-10.jpg","attachment_id":"659065"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kuvend-1-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/kuvend-1-3.jpg","attachment_id":"659066"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-23-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-23.jpg","attachment_id":"659067"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-1-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-1-5.jpg","attachment_id":"659068"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-2-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-2-3.jpg","attachment_id":"659069"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-3-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-3-7.jpg","attachment_id":"659070"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-4-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-4-5.jpg","attachment_id":"659071"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/brace-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/brace.jpg","attachment_id":"659072"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-5-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-5-5.jpg","attachment_id":"659077"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-6-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/rama-6-5.jpg","attachment_id":"659078"}]

4 komente në “FOTOT/ Rama nxehet me ministrat: Çfarë nuk u pa nga Kuvendi…”

 1. Edkari says:

  Edi Rama eshte nje psikopat

 2. Saliu says:

  Shume mire.Ben Blushmutit nuk duhet vene veshi e te degjohet, se ai flet nga bytha me keq se Sali Krimineli.Ai duhet te lejohet te papagallisin per vehte,dhe le te thote çfare te doje se i bene qejfin vehtes si ato prostitutat.Mos e ndihmoni,lereni te lehin si qen.

 3. gjeli says:

  Rames edhe ne gjume I fanepset Blushi.
  Sa per ato ministret dhe ministrat, lol.ata jane mbushesa topi. E kemi pare qe iu shfyn I shtyn sikur te ishin qenusher. Ne fund te fundit eshte akird midis zagareve dhe te zotit. Asgje te keqe deri ketu.

 4. X says:

  Ed Rames t’i rr… topet..!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *