VIDEO/ Estrada, shihni trukimin qesharak në kampionatin shqiptar. Artan Hoxha: Mand Duka, jepi fund kësaj farse

Artan Hoxha ka denoncuar dje, ndeshjen Elbasan-Turbina, sit ë manipuluar.

“A u ka marre malli per estrade?!!!

Shikoni ndeshjen Elbasani-Turbina ne kategorine e pare.

A i ka njoftuar njeri ata mavrinjte qe bejne sikur luajne futboll, se ndeshja po transmetohet live ne TVSH Sport?!!!

FSHF dhe Mand Duka jepini fund kesaj farse.

Deri ne minuten e 28 te pjeses se pare, Elbasani jo vetem nuk shkoi asnjehere ne porte por as nuk e kaloi mesin e fushes. Papritur Turbines i bie “rrufeja”, ne 5 minuta Elbasani godet 7 here porten vetem per vetem me portierin dhe shenon 2 gola.

Te zeste mbrojtesa te Turbines nuk po gjenin derman ku te fshiheshin sepse elbsanllinjte nuk po benin dot gol. Te goli i pare dolen huq dy mbrojtesa te Turbines, tek i dyti edhe portieri hoqi dore te kapte topin… 2 gola ne 3 minuta….

Hajde futboll hajde, dhe mbi te gjitha live ne ekranin publik…”, shkruan gazetari.

Trukimet e ndeshjeve janë një nga plaët më të mëdha të futbollin shqiptar, por tashmë nuk ndodhin vetëm në Superligë, porn ë të gjitha kategoritë.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Estrada, shihni trukimin qesharak në kampionatin shqiptar. Artan Hoxha: Mand Duka, jepi fund kësaj farse”

  1. Cerriks says:

    Jemi komshinj, na erdhi keq mos bin ne kategori te 2te😀😀

Lini një Përgjigje te Cerriks Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *