FOTOT/ E tallën në gjimnaz, por kjo ruse po hakmerret

Një modele dhe fituese e vendit të dytë në Mis Rusia ka treguar se kur ishte në gjimnaz, ajo tallej shumë nga shokët dhe shoqet e klasës.

Dhe kjo sepse ata mendonin se Anastasia Reshetova ishte një vajzë e shëmtuar.

Modelja 20 vjeçare e cila konsiderohet si një nga femrat më të bukura të vendit, kujton se shokët e saj nuk e pëlqenin për shkak të gjatësisë dhe se kishte një nofull të dalë.

Por fotografitë e mëposhtme janë hakmarrja më e mirë e Anastasias, e cila është thjesht mahnitëse dhe e parrezistueshme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia.jpg","attachment_id":"659975"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-9-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-9.png","attachment_id":"659974"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-8-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-8.png","attachment_id":"659973"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-7-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-7.png","attachment_id":"659972"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-6-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-6.png","attachment_id":"659971"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-5.jpg","attachment_id":"659970"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-4.jpg","attachment_id":"659969"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-3.jpg","attachment_id":"659968"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/anastasia-1.png","attachment_id":"659967"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *