FOTOT/ Kjo është Barbie natyrale nga Rusia

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kjo vajzë është njësoj si kukulla Barbie, me ndryshimin e vetëm se ndryshe nga shumë modele të tjera nuk ka kryer operacione plastike në fytyrë.

Julia Kriger, nga Novosibirsk, Rusia, thotë se ajo është natyrale, me përjashtim të gjokseve, për të cilat pranon se ka kryer një ndërhyrje për t’i zmadhuar.

Ajo që i bën shumë përshtypje ndjekësve të ruses në rrjetet sociale janë sytë e saj në ngjyrë blu dhe të mëdhenj, për të cilët Julia thotë se nuk përdor asnjë lloj lenteje.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/barbie-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/barbie.jpg","attachment_id":"659837"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/barbie-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/barbie-3.jpg","attachment_id":"659836"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/barbie-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/barbie-2.jpg","attachment_id":"659835"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/barbie-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/barbie-1.jpg","attachment_id":"659834"}]
        
        Loading...
        

1 komente në “FOTOT/ Kjo është Barbie natyrale nga Rusia”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *