FOTOT/ Kjo pornostare ka bërë për vete liderin e partisë anti-evropiane në Britani

Pornostarja Valerie Fox është në qendër të vëmendjes nga mediet britanike, pasi u përfol se ajo ka flirtuar me liderin e partisë anti-evropiane Ukip, Nigel Farage.

Të dy u njohën gjatë një udhëtimi me avion dhe shpejt nisën të bisedonin.

Ndërsa mediet shkruajnë se midis tyre fluturimi i bë mjaft i nxehtë, modelja 30 vjeçare thotë se ajo “rënkimet” e vetme, i pati për daljen e vendit nga Bashkimi Evropian.

Por Valeria e pranon se mes tyre pati ledhatime dhe puthje dhe se politikani e shoqëroi atë në banesë.

Por ajo e bëri të qartë se nuk është nga ato që do vëmendje e famë dhe se përgjithësisht është një njeri i thjeshtë dhe i matur.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-11.jpg","attachment_id":"660317"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti.jpg","attachment_id":"660318"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-9.jpg","attachment_id":"660315"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-8.jpg","attachment_id":"660314"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-7.jpg","attachment_id":"660313"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-10.jpg","attachment_id":"660316"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-6.jpg","attachment_id":"660312"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-5.jpg","attachment_id":"660311"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-4.jpg","attachment_id":"660310"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-3.jpg","attachment_id":"660309"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-2.jpg","attachment_id":"660308"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/flirti-1.jpg","attachment_id":"660307"}]

1 komente në “FOTOT/ Kjo pornostare ka bërë për vete liderin e partisë anti-evropiane në Britani”

  1. krysho ludovik says:

    fabrika e gome-plastika ofron statuja te shemtuara qe flasin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *