auto_Fatos_Lubonja1477810771

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “auto_Fatos_Lubonja1477810771”

  1. Gazeta Vlora says:

    o Agjensia “TANJUG” ça ke që e grric me letër zumpare ! Nuk të del letra zmerile ? O sharlatan që ske lënë shqiptarë pa sharë , ça leshin do tani me shqipërinë dhe shqiptarët , shko shkruaj për ata që të paguajn Qeke kokrra legenit https://www.youtube.com/watch?v=kzc44eD-q7c

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *