VIDEO/ Kështu ndodh kur e parkon makinën keq

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Ky shofer “Jeep-1” u acarua së tepërmi kur pa një tjetër mjet që kishte zënë dy vende parkimi.

Fuoristrada iu afrua veturës “BMW” në pjesën e pasme dhe nisi ta shtynte atë për të liruar hapësirën e nevojshme.

Kjo ishte edhe një mënyrë e mirë për t’i dhënë një mësim drejtuesit të veturës, ndërkohë që si pasojë e këtij veprimi, “BMW” pati dëmtime në derën e pasme.

Herë tjetër vështirë se ky shofer do të gabojë e do të parkojë makinën keq.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *