Arvizu “rikthehet” në Tiranë

Ish- ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu është parë dje duke darkuar në një restorant me disa gazetarë.

Aleksandër Arvizu, i cili aktualisht punon në Departamentin e Shtetit si DAS (zëvendës asistent i sekretarit të Shtetit) i mban të rregullta e të forta lidhjet me Shqipërinë ku ai shërbeu për katër vjet.

Arvizu pritet të takohet nesër me liderin e ppozitës, Lulzim Basha, kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta dhe kryeministrin Rama.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “Arvizu “rikthehet” në Tiranë”

 1. pro says:

  ..do “perveshe” menget mesa duket!!{ erdhi “fata” e opozites}

 2. LORA says:

  Ia paska mbrrit kumbari i “burrit te shtetit” dhe “yllit ne ngjitje” .
  Kujt i hyn me ne pune ky galloshe e grisur ??????

 3. tomsojeri says:

  kthehet ne vendin e krimit …………..

 4. Po ky Arvizu,ç’mutin kerkon ne shqiperi? Nuk e duam.Te shporret.Ai ka ardhur me sa duket qe t’i fshij lotet Berishes dhe Bashes,qe kane 45 dite po qajne poshte çadres.

 5. Tigri says:

  E mjera Shqiperi, paska ardhe ky numeruesi!!! O zot na e shporr te keqen.

 6. ALTINI says:

  🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻WELLCOME!!!!!!!!!!!WE NEED JOU!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *