FOTOT/ Fëmijët e pasur shqiptarë: Luksi i çmendur që e ekspozojnë me krenari…

‘Rich Kids’ nga vende të ndryshme të botës, është një nga faqet më të njohura në Instagram.

Aty fëmijët e pasanikëve, ekspozojnë pasurinë dhe jetën luksoze që bëjnë.

Së fundmi është hapur edhe një faqe ‘Rich Kids of Albania’, ku fëmijët e pasanikëve shqiptarë tregojnë jetën e tyre luksoze.

Më poshtë janë disa foto të postuara në këtë faqe publike.

11 komente në “FOTOT/ Fëmijët e pasur shqiptarë: Luksi i çmendur që e ekspozojnë me krenari…”

 1. Cun-Tirone says:

  Emri i sakte i faqes do te ishte ” Rich Koqes of Albania Village” qe perkthet ” Koqe Kanari nga Katuni”

 2. Ledi says:

  Krenohen me parate e mamit e babit qe nuk dihet si I kane fituar dhe nga I burojne , askush nuk e di. E vetmja gje qe dine te bejne keta kokebosh eshte vetem te krenohen asgje tjeter per te tjerat as qe behet fjale.

 3. Enter''' says:

  Ik o mo na hapni barkun

 4. capi dhia says:

  Po pse me flamurin e Shqiperise? Valle, duan te thone se jane pronaret e Shqiperise ! A mund te ndodhin keto gjera ne Demokraci ? Se ne Diktature e dime qe as mund te behej fjale per pronesi mbi Vatanin. E po, cfare te jete atehere kjo lloj dalldie, qe i thurr lavde varferise popullore.

 5. WEB1 says:

  E pse mos e ngrene flamurin kombetar ,,,ky vend i beri te pasur (,natyrisht duke vjedhur) ,ne vend te emigrimit ku do ishin duke pastruar kanace

 6. Mima says:

  Hahaha ,me porsh dhe me qeset e zares .

 7. Mima says:

  Hahaha ,me porsh dhe me qeset e zares .

 8. Linda says:

  Hajde me qesen e Zares Cfare krenarie!!!!!!Te jesh ne porsh dhe blen veshjet ke Zara!!!!!!!!!

 9. Mima says:

  Patriotizmi po i del NGA hundet ketyre pasanikeve te rinjE Kane shemtuar ferrarin me gjithe ate shqiponje.

 10. Mima says:

  Patriotizmi po i del NGA hundet ketyre pasanikeve te rinjE Kane shemtuar ferrarin me gjithe ate shqiponje.

 11. Patrizia says:

  Aman heres Tjeter boje nji poze me qeset e Piazza Italia!!!!Osé Terra Nova!!!!!!hahaha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *