FOTOT/ Kush është vajza super seksi dhe i dashuri i saj kamzali, që ishin kthyer në tmerrin e Tiranës

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme disa të rinj, të cilët kryenin grabitje të dhunshme në kryeqytet.

Ata janë Fatjon Bushgjokaj dhe dy vëllezërit e tij, A. Bushgjokaj 17 vjeç dhe Ndue Bushgjokaj 24 vjeç, banues në Kamëz.

Ndërkohë është shpallur në kërkim shtetasja me inicialet K.P, po ashtu banuese në Kamës.

Kjo e fundit është e dashura e Fatjon Bushgjokaj dhe përdorej si karem për të futur në kurth qytetarët që grabisnin.

Ajo hiqej sikur kishte probleme me makinën dhe u kërkonte ndihmë qytetarëve duke u kërkuar telefonin.

Më pas ajo thërriste grupin dhe këta më pas grabisnin qytetarët duke i dhunuar.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/vajza-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/vajza-5.jpg","attachment_id":"661667"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/vajza-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/vajza-2.jpg","attachment_id":"660963"}]

13 komente në “FOTOT/ Kush është vajza super seksi dhe i dashuri i saj kamzali, që ishin kthyer në tmerrin e Tiranës”

 1. . says:

  VERIORET me kulture kanunoro-injorante qe HISTORIKISHT kurre nuk kane punuar per te miren e SHQIPERISE.

  Me keta VERIORE vendi do vazhdoje te vuaj …. perderisa krye-krimineli historik i SHQIPERISE Sali i lejoi te zbrisnin me arme dhe kazme ne duar per te shkaterruar dhe kthyer vendin ne shtet “RRUMPALLE” ku cdo gje vidhej dhe kercenohej e drejta e popullit …

  Sa te jete gjalle krye-krimineli tyre Sali SHQIPERIA do vazhdoje te vuaj shkaterrimin qe i sollen kjo kulture-injorante verioresh … vetem vdekja Sali Bishes do bej qe keta veriore te zhduken dhe fshihen ne shpellat nga erdhen …

 2. Baca says:

  Kamzali nga Kruma e Kukesit

 3. xhenet says:

  Mo na i nxirni si parade mode,por me hekura ne duar keto kriminele.

 4. Lyl Basha says:

  Bushgjokaj….dhe i ke thene te gjitha.

  1. Froku says:

   Bushtra e Gjokes hihihi

 5. arturi says:

  Kamzaliu do behet dashnorja e re 🙂
  Kurse, kjo kuçka do provoje gardianet, deri tek … drejtori! 🙂

 6. Fredi says:

  Kafsha kur zbret nga Mali eshte e veshtire ta kontrollosh, e vetmja menyre eshte me shkop tek koka. Kafshe e pabindur

 7. Berti says:

  Verioret nje pjese e tyre jo vetem grabisin qytetaret dhe kane grabitur qytetaret .Por dhe sa here shqipteret kane qene ne momente lufte me Serbine dhe Malin e Zi. Perhere jane rradhitur perkrah tyre kunder shqiptareve. Dhe ne kishat qe Vatikani ka ngritur per to,behet propogande anti shqiptare. Sic jane dhe deklaratat,qe nje nga prifterijte e tyre Anton Kcira thote qe Serbia ka vra pak shqiptare ne Kosove. Mundesisht duhet ti kishte vra te gjithe. Turp per keto plera te kombit Shqiptar.

 8. EMER says:

  Bushgjokaj = Lekbibaj = No comment

 9. anton says:

  per BERT trapin.katoliket e veriut kane luftuar me serbet dhe malazezet o kokrra e injorantit.por ti nuk e din historine e shqiperise dhe shqipetareve,se te ka pru sulltan muraty aty,si shumicen e patriotave te tu qe jetoni ne trojet shqiptare sot dhe kesaj dite.une nuk i perkrahu per gjestin qe kane ba keta djem,por mos harro se ESAT PASHA shiti shqipnine te serbia,dhe AHMET XHEMAL PASHE ZOGOLLI e shiti shqiperine te italia.keshtu qe i takon dy here u shit shqiperia te te huajt nga muslimutat e shqiperise dhe jo nga katoliket.perkundrazi katoliket ,historikisht kane nxjerre patriota dhe atdhetare qe e kane dashur vendin e tyre.

 10. tropojani c100 says:

  se kuptoj si merrni guximin dhe perpiqeni te perçani shqiptaret kot me kot verioret keshtu e ashtu jeni gabim te gjithe…kudo ka te mire dhe jo te mire anembane,budi e bogdani e bene te paret gjuhen shqipe te njihej ne menyre zyrtare ,gjergj kastrioti urdheri me i larte qe ndetohet nje personalitet ,sepse ishte strategu me i madh qe ka patur toka shqiptare ndonjehere dhe per ta mbyllur me shenjtoren nene tereze dhe me sa di une gjithe keta e shume te tjere jane nga veriu ashtu siç ka dhe jugu ose territoret e tjera shqiptare plot njerez dhe histori per tu lakmuar keshtu qe nuk eshte mire te trumpetoni ndasi mes shqiptareve aq me teper ne keto kohe ku te tjeret petpiqen akoma me shume te na ndajne..rrofte shqiperia etnike

 11. pro says:

  ..Anton mos perziej muslimanet me mendimet e Bertit,se nuk ka ne fene tone, emer Bert.. dhe vazhdo,pa rene ne kurth dhe pa krijuar armiq imagjinare…,se do thone qe edhe juve ju pruri vatikani..kjo eshte logjike e trishte..

 12. Mao says:

  ………imagjinoni te bashkohemi me kosovaret…!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *