FOTOT/ Modelja që ka çmendur Valentino Rossin

Valentino Rossi synon titullin e 10-të kampion në karrierën e tij dhe për t’ia dalë mbanë ka një armë sekrete. Ajo është modelja Roberta Tirrito, 21 vjeçe, e cila ka çmendur piloti italian të botërorit të Moto GP. Madje, sipas mediave italiane (Novella 2000), ajo është fejuar së fundi me pilotin e Yamaha.

Roberta Tirrito është e fejuara e dytë e pilotit italian, që kohë më parë ka patur një lidhje me Linda Morselli, por më pas çifti u nda. Por edhe Tirrito është një femër shumë seksi, që duket se e ka magjepsur Valentino Rossin, që ka gjetur frymëzimin për të synuar titullin kampion në Moto GP.

Të dy janë parë shpesh së fundi në Itali, apo edhe gjatë pushimeve që Rossi kaloi gjatë dimrit. Gjithsesi, as Rossi dhe as Tirrito nuk e kanë bërë zyrtare këtë lidhje dhe modelja nuk e ka shoqëruar asnjëherë pilotin ikonë të motoçiklizmit në gara. Një lidhje që ka zënë faqet e para të mediave rozë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rosi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rosi.jpg","attachment_id":"660972"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rosi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rosi-1.jpg","attachment_id":"660973"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rosi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rosi-2.jpg","attachment_id":"660974"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-4.jpg","attachment_id":"661007"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-1.jpg","attachment_id":"661004"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-2.jpg","attachment_id":"661005"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-3.jpg","attachment_id":"661006"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-4.jpg","attachment_id":"661007"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-5.jpg","attachment_id":"661008"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-7.jpg","attachment_id":"661010"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/roberta-6.jpg","attachment_id":"661009"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *