FOTOT/ Pamjet tronditëse, demi masakron toreadorin e ri

Një toreador i është duke luftuar për jetën, pasi u masakrua nga një dem.

Daniel García Navarrete, 23 vjeç, u godit në fyt, fytyrë dhe gjuhë përpara 10 mijë spektatorëve në Madrid.

Ai debutonte si toreador dhe gjërat kanë shkuar si mos më keq.

Të pranishmit u tmerruan ngë pamja, ndërkohë që nuk dihet nëse 23-vjeçari do të mbijetojë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem.jpg","attachment_id":"660739"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-3.jpg","attachment_id":"660742"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-2.jpg","attachment_id":"660741"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-1.jpg","attachment_id":"660740"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-5.jpg","attachment_id":"660744"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-4.jpg","attachment_id":"660743"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dem-6.jpg","attachment_id":"660745"}]

2 komente në “FOTOT/ Pamjet tronditëse, demi masakron toreadorin e ri”

  1. Albani says:

    Te drejten e vetembrojtjes e kane dhe kafshet,
    Demi te mos denohet dhe te lihet I lire.

  2. loni says:

    Shume mire ja ka bere demi ketyre njerezve qe torturojne kafshet e gjora

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *