FOTOT/ Tërbon motra e Kim Kardashian

Motra e madhe e Kim Kardashian, Kourtney, ka vendosur të pushojë disa ditë në Hauai me ish-bashkëshortin dhe fëmijët.

37-vjeçarja është fotografuar me një monokini të bardhë, që e tregonte shumë seksi.

 

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-1-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kot-1.png","attachment_id":"661086"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney.jpg","attachment_id":"661087"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-1.jpg","attachment_id":"661088"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourteny-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourteny-2.jpg","attachment_id":"661089"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-3.jpg","attachment_id":"661090"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-4.jpg","attachment_id":"661091"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-5.jpg","attachment_id":"661092"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-6.jpg","attachment_id":"661093"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-7.jpg","attachment_id":"661094"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/kourtney-8.jpg","attachment_id":"661095"}]

1 komente në “FOTOT/ Tërbon motra e Kim Kardashian”

  1. ta says:

    nuk kuptoj qe i beni kaq popullaritet,keni pare lope me cica ashtu eshte dhe ajo ,njeri me cica,tashi te hapim nje komision kush i ka cicat me te mira,pika budallenjt e tema.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *