Mediat pranë Bashës: Rama i bërtiti Metës në darkën e djeshme. Rama: Ja nga erdhën të bërtiturat…

Darka e së dielës mes kryeministrit Rama dhe Ilir Metës, është kryelajmi i këtyre dy ditëve.

Për darkën ka pasur shumë spekulime dhe aludime.

Madje, dhe nga ato më qesharaket.

Sipas një portal pranë Bashës, që financohet nga Shkëlzen Berisha, Rama i ka bërtitur keq Ilir Metës në darkën e së dielës.

Këtë gjë Ramës ia ka përmendur edhe një komentues në FB.

Por ja si i përgjigjet ai.

Qytetari: Kryeminister ato te bertiturat mbrem u degjun deri te 21 Dhjetori nga Pazari Ri ??

Rama: Do kene ardhur nga cadra.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Mediat pranë Bashës: Rama i bërtiti Metës në darkën e djeshme. Rama: Ja nga erdhën të bërtiturat…”

  1. Nuk mund t’a besoi njeri kete shpifje,se, Edi Rama eshte njeri me edukat,dhe jo rrugaç si Saliu dhe Basha qe çirren dhe bertasin si gomaret e Narte.Keta te pd-ke pellasin brend çadres se turpit,dhe ja faturojne si gjithmon te tjereve.

  2. ERA says:

    Keta te vete quajtur grevista me ne krye laskarin e vicitolit ,gjith diten bredhin rugeve te tiranes ne oren 8 ju lexon lulushi emrat ,marin rogen ditore si mates rugesh , FAJIN E KA PROKURORIA E CILA KA MJAFTUSHEM FAKTETE LESHOI FLET ARESTIN,BOTA MEDIAT BOTRORE FLASIN REALITETIN, BRENDA NE CADER JANE ATA QE QE GJAKOSEN SHQIPERNE 97-98 JANE ATA QE PER TU PASURUAR PER VETE KRIJUAN GERDECIN ME 26 VKTIMA QE VODHEN 230 MILION EU,VRANE NE BULEVARD NJEREZ ME DUAR NE XHEPA, KISHTE FRIKE SALA MOS KUSH E DI KETA NJEREZ TE PA ARMATOSUR DO I MERNIN KARIGEN TE GJITH E PAME ME ZE E FIGURE ,ATA QE RINE NE ATE CADER E PERDHUNOSIN EMRIN DEMOKRACI, SHQPETARET POPULL YNE KA LUFTUAR NER SHEKUJ PER NJE DEMOKRACI TE VERTETE KJO QE ESHTE TE NE ISHTE DKTATURE , SALA NJIHEJ SI KARIERIST VDJSTE TE RINTE AFER BYROSE TJU SHERBENTE ME PERULESI ,SHPERBLIMIN E MORI NGA RAMIZI, KISHTE MESUAR BOLL PO VICITOLSI U BE ME I REZIKSHEM ELEMINOI NJEREZIT E AFTE NJE NGA NJE BOSHATISI VENDIN NGA INTELIGJENCA KESHTU E KISHTE ME TE LEHTE XENI I PA PUNE TE BEHEJ SEKSER I BABAIT, ATA HYNE SHUME THELLE NE LOJRAT E TYRE KRMNALE FUTEN DUART NE TAPIT SA QE QEVERIA KOMUNSTE SI KISH PREKUR MBAS REFORMES AGRARE I KISHTE LENE ASHTU SICJA U MORI TURP PER ATA NE CADER QE JU MBAJNE ISO NJEREZVE SI SALA LULI,PALLOQI RISTANI,BOGDANI,BYLYKBASHI EEEEEEEEEEEE QE SHIKOJNE ENDERA ME EDIN, PO MIRE JA TU BEJ NJE PYETJE KE GAZETAR KA RAHUR RAMA, A KENI DEGJUAR NDONJE ERE QE DJALI I RAMES TE ROTULLOHET SI XENI NE KRYEMINISTRIN E BABAIT DHE DICKA PO TE ISHTE SALA DO E KISH HEQ CADREN NGA AI VEND ,AI VRAU PER KARIGE ,SI MUND TE BENI UJKUN SALI QINGJ DHE TE NXIRNI LLOJ LLOI SHPFIESH PER EDIN ATA TE DY JANE SI NATA SALA ME DITEN

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *