PD reagon për darkën Rama-Meta: Shqipëria ka ik për ‘peshk’

Partia Demokratike ka reaguar për darkën Rama-Meta.

Deputeti demokrat Luçiano Boçi, me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, është shprehur me ironi se “Shqipëria ka ik për “peshk” (shqopë)! Duhet shpëtuar nga peshkaqenët!”

Boçi i referohet faktit se darka Rama-Meta u zhvillua në një restorant me prodhime deti në kryeqytet tek zona e “Pazarit të ri”.

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në “PD reagon për darkën Rama-Meta: Shqipëria ka ik për ‘peshk’”

 1. Fredi FR says:

  Me mire per peshk se per lesh me ju.

 2. timo says:

  Luçiano djali, ata për peshk dhe ju për lesh siç thotë jozi.

 3. krasta says:

  Luciano je njish
  Po ne Elbasan PS PD jane b.e.breke.
  Skemi PA ndonje reagim per cfare eshte bere ne el as nga kryetarit PD as nga keshilltaret.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *