Balla: Oferta e PS, alternativa më e mirë për Shqipërinë. Krijuam një aleancë të madhe por…!

Deputeti i qarkut të Elbasanit, Taulant Balla, u tha të rinjve të Universitetit “Aleksandër Xhuvani” se nuk ka alternativë më të mirë se PS.

Të flasim, të komunikojmë. Nuk besoj që ka një altnernativë tjetër më të mirë se alternativa e PS.

Do keni mundësi të dëgjoni shumë e shumë oferta, por unë mendoj që oferta e PS për Shqipërinë që duam, për Shqipërinë e gjeneratës tjetër është alternativa më e mirë”, deklaroi deputeti i PS.

Balla tha se vetë PS është e pakënaqur me ecurinë e reformave, por renditi disa arsye për këtë situatë.

Nuk janë vetëm në mundësitë dhe në numrat që ne kemi pasur si PS në Kuvendin e Shqipërisë dhe na është dashur të krijojmë një aleancë më të madhe. Çadra është shembulli më i qartë i politikanëve që korruptojnë gjyqtarët”, deklaroi Balla.

Nënkryetari i grupit të Partisë Socialiste akuzoi opozitën se po mban peng reformat.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Balla: Oferta e PS, alternativa më e mirë për Shqipërinë. Krijuam një aleancë të madhe por…!”

  1. London-m says:

    Ka dhe nji tjeter quhet Libra e Ben blushit! Apo vetem ju saliu ose meta! Boll me ju hajduta! Jeni njisoj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *