FOTOT/ Demi Rose zhvishet sërish dhe ka një mesazh për dikë

Demi Rose është zhveshur sërish duke treguar format e jashtëzakonshme dhe duke çmendur fansat e saj.

Sipas medieve të huaja, ky demonstrim e ka një mesazh.

Ajo duket se dëshiron t’i tregojë ish të dashurit të saj, reperit Tyga, se sa e bukur dhe joshëse vazhdon të jetë, ndërkohë që ky i fundit u nda nga e dashura Kylie Jener.

Fotot me bikini të 22 vjeçares nga Anglia sigurisht që u kanë pëlqyer 4 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-5.jpg","attachment_id":"661272"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi.jpg","attachment_id":"661273"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-4.jpg","attachment_id":"661271"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-2.jpg","attachment_id":"661270"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/demi-1.jpg","attachment_id":"661269"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *