FOTOT/ Kjo është femra më e rrezikshme e “Instagramit”

Lauren Young i adhuron armët dhe këtë gjë e shpreh në “Instagram”.

Ajo ka qenë pjesë e ushtrisë amerikane në kompaninë e Policisë Ushtarake 458 në vitet 2011-2012.

Young ka shërbyer në Afganistan.

Ajo është studente e juridikut dhe psikologjisë në Universitetin e Nevada-s.

Në faqen e saj në “Instagram”, Young kombinon pushtetin e armëve me pamjen e saj seksi.

Shpesh, ajo poston video që tregojnë se armët di t’i përdorë si profesioniste e vërtetë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/1-1.jpg","attachment_id":"661642"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/2-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/2-1.jpg","attachment_id":"661643"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/3-1.jpg","attachment_id":"661644"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/4.jpg","attachment_id":"661645"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/5.jpg","attachment_id":"661646"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/6.jpg","attachment_id":"661647"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/7.jpg","attachment_id":"661648"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/8.jpg","attachment_id":"661649"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/9.jpg","attachment_id":"661650"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *