Kreshnik Spahiu nuk përmbahet: Të shtunën Edi Rama merr fund, do e shporrim

Në opozitë ka shpërthyer entuziasmi, pas deklaratave të Ilir Metës.

Fillimisht ishte Basha, ai që i tha Ilir Metës, “mirësevjen”.

Pak më vonë ka reaguar edhe Kreshnik Spahiu.

Të shtunēn i ndjeri Rama ndahet nga jeta politike.

 Nuk është dorheqje por shporrje.

Gati qeveria teknike e besimit kombëtar pa kriminel”, shkruan Kreshnik Spahiu.

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Kreshnik Spahiu nuk përmbahet: Të shtunën Edi Rama merr fund, do e shporrim”

 1. Azgan Spahiu says:

  Ky vogelush, rri rri e ha mut ka nje here!

 2. Qimi Peka says:

  cilen te shtune ?????????????????

 3. eda says:

  O zot cfare kërme ky avokati Spahi.
  Nuk meriton te shkruhet me shume per te se edhe kur e shan, ai nderohet.

 4. mikel says:

  ky trapi duke pa qe se komenton njeri kujton se e kemi harruar ,gati gati qe tu na mor edhe ne me vete ne ate kohe kur hypte neper male shikonte detin me dylbi the thoshte (ishte i pari) do fusim salen mrena ,shkonte ne kufi me kosoven prap do fusim salen mrena ,po ca driqin i bone ktit apo kaloi ylberin qe puthet me salen dhe do me ja fut rames ! apo sepse rama sja futi.

 5. Vari lesht says:

  Ky eshte ai kurva qe u ble nga ÇUNI me Sypeshkaqeni per 200’000 Euro.

 6. arjan cani bir k...e says:

  ruhuni nga Kreshniku se ta ha

 7. shqip says:

  Kte çunin e aleances se sorrave do ta bejme minister ne hije. O dambllaja ti dhe ata perverset qe te ndjekin ty. Rama ka me shume se gjyamen e elektoratit i vetem. Ti sorre e veremosur vetem 0,02% ke. Si do e kalosh prakun elektoral? Apo do ju fusi saliu ne kuvend. Kellira te gjitha vendeve bashkohuni ne çader.

 8. Besnil says:

  Ju shendosh syri keti legeni

 9. cakalli says:

  ik mor cakall, e di ti cfare ha cakalli? e di ti e di! he ja lumsha vendit te shqipeve, qe vetem shqipe nuk ka, cfare burash rrit! me trima si xhelatina, karakteristike e esmereve, nuk vdesin kurre shqipot

 10. Shigjetari says:

  Ky nuk I duhet as dreqit. Eshte njeri shume ordiner nga menyra se si sillet politikisht por eshte dhe shume i peshtire kur e sheh nga afer pasi nuk kontrollon dot shkumezimin e gojes dhe jarget gjate bisedes.

 11. syzja says:

  vrisja mendjen kush do jete ky qe do bashkoje trojet tona! ja kush na qenka! te lumte kresho, keshtu vazhdo, qenke bere dhe bukuroshe, por me syze, si ai miku. si si, cfare the? kush mik? nuk e di ti! si k…i more, e mesove tani,

 12. capi dhia says:

  Spahiu i Kreshnikeve eshte haruar prej 105 viteve. qe do te thote se sot ai eshte vecse nje Fandi Spathi.

 13. Dritan Oturaku says:

  Ik or budalla ! Ti je kot ! Me car ron ti ??? Shko beji fresk lulushit dhe saliut !!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *