“Lul, ke qënë ministër dhe vizitoje Lazaratin, beson se qeveria teknike lufton hashashin…? Sa të mësojnë zyrat ministrat…e kanë mbjellë dhe në saksitë e kryeministrisë”

Gazetari Artan Hoxha pyet Bashën si ish- ministër të Brendshëm, që vizitonte dhe Lazaratin, nëse beson se qeveria teknike lufton hashashin.

Sipas tij, sa të mësojnë zyrat ministrat e rinj, çunat e hashashit e kanë mbjellë dhe në saksitë e kryeministrit të qeverisë teknike.

Ndërkohë që i fut dhe një thumb për marrëdhëniet me LSI dhe besimin se vetëm PS blen vota me para hashashi, dhe jo bashkëqeverisësja LSI.

Basha:”Qeveria teknike do luftoje hashashin…”

Hej Luli, seriozisht e ke?!!!!

Jo per gje, por ke qene dhe minister i brendshem kur vizitoje Lazaratin.

Sa te mesojne dyert e zyrave ministrat e qeverise teknike, cunat e hashashit e kane mbjelle dhe ne saksite e kryeministrise….

Me qe jemi te hashashi…

Opozita eshte shqetesuar se:

PS-ja do i perdor paret e hashashit per te blere zgjedhjet!!!!

Po LSI-ja per cfare do i perdor paret e hashashit?!!! Per te blere pasterma dashi tul e dhjam?!!!”, shkruan në rrjetin social gazetari Hoxha.

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në ““Lul, ke qënë ministër dhe vizitoje Lazaratin, beson se qeveria teknike lufton hashashin…? Sa të mësojnë zyrat ministrat…e kanë mbjellë dhe në saksitë e kryeministrisë””

 1. Moni says:

  Qeveria teknike eshte nje rrumpalle e tere. Por do te kete nje te mire. Trimat do dalin nga strofullat ku jane futur dhe do te lajne hesapet me njeri tjetrin.
  Shpresojme te mos kete ndonje politikan qe ka hesape per te lare.

 2. tradita says:

  o gazetar, seriozisht flet. Po hashashi mbillet kur trafikanteve u shkel syrin qeveria o i uruar. Po si do harxhojne para po nuk paten garanci. Asnjehere ne Shqiperi as dje m eLazaratin as sot nuk mbjell kanabis po nuk deshi qeveria.

 3. Neli says:

  PIKA LULIT ,METËS ,BERUSHËS DHE PIKA NE QË I VOTUAM,!
  MIRË NA E BËJNË .!
  PO PAGUAJMË INJORANCËN TONË.!
  AMERIKË ,!!!!!! HELP US , PLEASEEEEE🇺🇸🇺🇸🇺🇸

  1. Filja says:

   Lumi qe s’ na mori

 4. jon says:

  me esakte…….fix~~~~~~~~~~~~~~~~`

 5. Lin Meshi USA says:

  Kam te paktem dhjete here si bej pyetje biles edhe me text ne telefona per Top Story dhe Opinion ,dhe as nje here nuk mora pergjigje dhe asnje here nuk ndigjova me veshe as nga Pozita , te pakten Pozita duhet ta kerkonte kete , sa % hashash mbjell PS’ja ,sa % Lesh e Lija ,dhe sa % PD’ja, sepse hashashi mbillet nga te gjith krahet politik , dhe pyetja e fundit a mbillet hashash i pamvarur pa Parti , pres pergjigj nga cdo komentues pasi politika dhe as analistet hala se ben kete pyetje , ju faleminderit

 6. ATDHEU says:

  Pikes i ke rene.

 7. sabri67 says:

  po me kete polici qe nuk e njef fare drogen (ku cdo dite kapet 1 skaf me droge jashte). ku s’merret vesh kush mbjell e kush korr imagjino se si behen zgjedhjet te lira e demokratike.
  analist…..

 8. beni says:

  O ti je i madh, nuk merrem me politike por te vleresoj ne maksimum pse je aq e drejtperdrej o njish

 9. Lin Meshi USA says:

  Like Floriri ka kohe si eshte marre me Kokaine , pa harruar Floririn e Krrabes , tenderat djathtas dhe majtas , apo me parat e kokaines nuk blihen vota

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *