Nuk i mbajnë nervat, i lëshohen policit dhe e dhunojnë. Arrestohen dy të rinjtë

Dy shtetas jane arrestuar nga Policia e Tiranes pasi akuzohen se kane dhunuar oficerin e policisë.

Ngjarja ka ndodhur pranë zonës së njohur si “9­ Katëshet”.

Policia ben me dije se ka vene ne pranga shtetasit me iniciale J.S dhe SH.S të cilët dhunuan efektivin SH.P, 31 vjec.

Kane nisur hetimet ndërsa ende nuk dihet shkaku që këta dy persona kanë sulmuar efektivin.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *