Policia e Tiranës arreston Ilir Metën për vjedhje, por…

Policia e Tiranës, një njoftimin e saj për ditën e sotme, bën me dije se ka arrestuar edhe shtetasin Ilir Meta për vjedhje.

Kuptohet, nuk bëhet fjalë për kreun e LSI-së, por për një tjetër Ilir Meta.

Më datë 03.04.2017, u arrestua shtetasi Ilir Meta, 54 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë, në rrugën e “Dibrës”, është konstatuar duke vjedhur rroba të ndryshme, në dyqanin e shtetases L. C.

Nga veprimet hetimore rezultoi se, ky shtetas është autor i ngjarjeve të ndodhura më datë 21.03.2017 dhe 30.03.2017. Parashikuar nga Nenet 134 e 22 të Kodit Penal”, bën me dije policia.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Policia e Tiranës arreston Ilir Metën për vjedhje, por…”

 1. Qytetari says:

  Ky eshte plotesim i versionit adoloshentesk te dy paleve, rama i lsi dhe meta xhepisti. Xhanem pse kemi burra kaq femije s’behet shqiperia

 2. Aksi says:

  E kane arrestuar edhe here tjeter kete Ilir Meten, madje portalet bejne feste kur arrestohet ky, se shperthejne klikimet. Puna eshte se si njeri, si tjetri hajdute jane, e ketu s’ka ndonje lajm…

 3. Ndrikulla says:

  Shpejt ardhte lajmi edhe per Ilir “foririn”,jashteqitja e kombit.

 4. capi dhia says:

  A eshte kjo nje rastesi? Apo domosdoshmeri, e pritshme, nese … !?.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *