Rama s’ngutet për të dhënë përgjigje për deklaratat e Metës, fillon ditën me një simbolikë…!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Kreu i ekzekutivit Edi Rama pritet që të dalë me një qëndrim në lidhje me kërkesat e Ilir Metës për një “qeveri Besimi”.

Por këtë mëngjes Rama e nis jo me problemet politike dhe kërkesat e opozitës, por me mjetet kirurgjikale.

MIRËMËNGJES

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të trajtimit dhe sterilizimit të mjeteve kirurgjikale në 2013 dhe sot”, shkruan Rama.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

2 komente në “Rama s’ngutet për të dhënë përgjigje për deklaratat e Metës, fillon ditën me një simbolikë…!”

  1. ay qy says:

    Ahahahaaaaa,po behet gati operacioni per heqjen e kancerozve nga politika shqiptare 🙂

  2. Lakja says:

    Sepse kjo eshte qeveria e besimit qe ka zgjedhur maxhoranca e shqiptareve.

    Demikrobizimi i politikes shqiptare po ndodh!

    Meta Salehu dhe Luloqja nuk mund te bejne me asgje per ti shpetuar burgut!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *