‘’Shqiptarët nuk vlejnë për ne!” Gazetari shqiptar i përgjigjet Marin Le Pen: Të dhanë Napoleonin, Nënë Terezën, mos doni edhe …!

Ka mjaftuar vetëm një shkëndi mes mbështetësit të Marin Le Pen dhe një gazetari Shqiptarë në një seminar që të përfundoje mes njëri-tjetrit me një fjalor të rëndë dhe të pa përmbajtshëm.

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “‘’Shqiptarët nuk vlejnë për ne!” Gazetari shqiptar i përgjigjet Marin Le Pen: Të dhanë Napoleonin, Nënë Terezën, mos doni edhe …!”

 1. pro says:

  Le pen luftoi te jatin dhe jo me ne…uroj te mos fitoje..

 2. Andreas says:

  Shqiptaret ishin pjese perberese e perandorise osmane dhe luftonin per perandorine osmane. Napoleoni shqiptar?!! Kjo qenka komplet alla Edi Rama! Nene Terezen nuk e kuptoj se ç’hyne ketu dhe ça lidhje ka me Francen.

  1. qipro says:

   andras osht fillim muji..shko terhiq ato 300€ merja edhe janulles i here mgoje e je mrregull..mos u mer me shqiptaret ti meru me grekjemenitat e tuj

  2. Aleksander says:

   Po ti c’dreqin kerkon ne nje forum shqiptar apo edhe ti do ndonj k… shqiptari ?!

  3. keti says:

   o legen greqie , perandirine osmane e mbajti larg europes Gjergj Kastrioti, dhe nga vatikani eshte quajtur mrojtes u krishterimit, ashtu su arvanitasut qe mbajten greqine tende, copa e legenit. ja pse ja ka thene qe ta kuptosh , idiot.

 3. nusja e malokut says:

  Sunitet i kam inat por kjo e do vetem gojore

 4. asd says:

  Bravo Leon Molla.
  Jo vetem patriot por i ka dhene pergjigjen qe meritonte.

 5. BRAVO SHUME MIR JA KE BER, KY MERITON MEDALJE!!!!Edge nje here bravo, na nderove!!!

 6. fieraku NGA ferrasi says:

  Bravo gazetarit shqiptar
  Shume mire ja ka bere
  Franca kurva vjeter
  Qe i sherben serbeve
  Jam i djathte po’ nuk dua te fitoje kjo
  Vetem po’ e ndijmuan hakerat ruse.
  Se populli nuk e do.

 7. ergys says:

  Andreas o fisqire. Shqipetareit kane qene kunder perandorise osmane se ndrushe sot do ishim turq jo shqiptare. Zgjebe

 8. Gjergji Shehu says:

  na hengshin ……. “Grekofonet qe jan pa gjak e pa fare…….ekstremistat Francez.. Gjerman……Maqedonas…e Malazez qe “na e mbajn ne goje”…emrin gjithmon…….se skan faj ata qe ju zbukuroi rracen Shqiptari qekur u shkeli ne prag nga halli e nga qejfi…….
  Harron bota qe Shqiptaret kudo kan shkuar kan arritur kulmin ne te gjitha fushat.. edhe pse pyll pa derra ska…. por bota ka me shum derra se ka Shqiptar ne tokwn e tyre.. por kur ske Shtet qe ti tundi njeher nga themelet keta gojedhjere…..e tu tregoj vendin……..
  RIP demokraci e felliqur qe as emrin demokraci sduhet ta ket………

 9. lelegu says:

  Nuk e kuptoj pse duhet te kalojne ne fyerje. Lere plehren franceze te shaje sa te doje.

 10. Sela says:

  Sela
  O Andreas minoritar grek,pse i urren kaq shume shqiptaret ? Ne ju kemi trajtuar si vellezer dhe mire kemi bere se popujt nuk duhet te armiqesohen me njeri tjetri n.Eshte politika ajo qe i armiqeson.Nese ti je politikan thuaje mendimin tend se bashku me turkofagos-in ne gazeta a po TV duke dale me emrin tend te vertete e jo te fshihesh pas ferres me pseudonim. Me vjen mire qe komentuesit ta kthyen sic e meriton pergjigjen,por kjo pergjigje nuk eshte per vellezerit tane minoritare,por per sojin tend te poshter qe paguhet per te armiqesuar dy kombet tane fqinje.

 11. Bledar Puci says:

  O Andreas ty so me tu pergjigj,po’ nje gje duhet ta dish,qe eterit e tu serbo-grek ne kohen e pushtimit otoman kane dale paq PA u djeg,se i kane dhene vajzat per gra prijesve Turq,hapi letrat e arshivave dhe mos fole kote.

 12. Arian Kapaj says:

  Andreas mor plerë muti mor bythlëpirës
  I atyre që u nënshtrohesh për dy lekë…
  Ata që ishin me osmanët ishin tradhetarë si puna jote…
  Ju që flisni kështu duhet t’ju refuzohet hyrja në Shqipëri…
  I lumtë gazetarit në fjal që e degjenroi atë kuçkën…

 13. Gallapi says:

  Lumë ajo nënëloke që ka rritur një kësi djali, i cili me veprimet e veta, në mbrojtje të gjirit të saj, e benë jo vetëm atë të krenohet, por mbar kombin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *