VIDEO/ Tërë ky polic, por ka frikë nga…

Ky është momenti komik kur një polic trupmadh tmerrohet kur shikon një mi që po i vjen përballë.

Polici amerikan sapo pa brejtësin që po ecte drejt tij në korridor u shmang me shpejtësi dhe nisi që të kërcente në panik.

Pasi miu u largua ai kontrolloi në korridor, nëse veprimi i tij ishte parë nga dikush tjetër.

Megjithatë, polici nga Florida nuk kishte llogaritur kamerën e sigurisë, e cila filmoi gjithçka.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Tërë ky polic, por ka frikë nga…”

  1. anticensurë says:

    louis armstrong kishte tënjëjtën fobi nga merimangat,por nuk mund ta quajmë firkacak!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *