Debat televiziv me Bashën dhe Metën? Ja ç’përgjigje merr komentuesi nga Rama

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur foton me poshte te uroje mirmengjesin ndjekesve te tij ne FB, e teksa dje mesa duket kishte nje dite te ngjeshur dhe nuk u ktheu pergjigje komentuesve, sot ka zgjedhur ta beje.

MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të Tregut të frutaperimeve në Njësinë 2, Tiranë më 2013 dhe sot.

Falë reformave në rrugën tonë të vendosur për të bërë shtet, gjatë vitit 2016 konsumi privat pati rritjen më të lartë vjetore gjatë dekadës së fundit.

Siç e cilëson Banka Botërore: “Kërkesa e brendshme ka përfituar nga rritja e punësimit, nga kushtet stimuluese, nga rritja e besimit të agjentëve ekonomikë si dhe nga investimet e huaja direkte””, shkruan Rama.

Ja komentet ne FB:

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Debat televiziv me Bashën dhe Metën? Ja ç’përgjigje merr komentuesi nga Rama”

  1. anticensurë says:

    gjithnjë e më poshtë o çuni i tironës!!
    herën tjetër shaji ka nona këta,se spaske më fjalë të tjera!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *