FOTOT/ Edi Rama, ‘streçing’ në Pezë me pantallona të shkurtra e trajner personal

“GSH” ka botuar këto foto të vitit 2007, ku shfaqet Edi Rama, atëherë kryebashkiak i Tiranës, duke bërë stërvitje me trajner personal.

Ai stërvitej me Rauf Dimrajn.

Rama stërvitej vazhdimisht atëhere në Pezë, ndërkohë që tashmë duket se e ka lënë këtë gjë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-11.jpg","attachment_id":"662316"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-1-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-1-1.jpg","attachment_id":"662306"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-2.jpg","attachment_id":"662307"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-3.jpg","attachment_id":"662308"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-4.jpg","attachment_id":"662309"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-5.jpg","attachment_id":"662310"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-6.jpg","attachment_id":"662311"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-7.jpg","attachment_id":"662312"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-8.jpg","attachment_id":"662313"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-9.jpg","attachment_id":"662314"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/rama-10.jpg","attachment_id":"662315"}]

12 komente në “FOTOT/ Edi Rama, ‘streçing’ në Pezë me pantallona të shkurtra e trajner personal”

 1. G-UNIT says:

  Aq mall sa ka pi ky nuk ka trajner qe tia qisi nga sistemi !lol

 2. droga te ben dem, shikoni Koqon says:

  Veset dhe sporti nuk shkojne bashke. Kush mendon te kunderten e ka gabim. Prandaj Rama nuk i shkon mbas sportit, se i bie mbas te bardhes. Prandaj dhe nuk e kupton akoma qe Meta eshte me Cadren, si puna e atij gomarit qe e hante ujku dhe thoshte, nuk eshte e vertete se jam ne enderr.

 3. asd says:

  Me Birishen notar nuk hahet dot.

 4. NATASHA says:

  SI SE MBYLLET QENEFIN ,AKOMA PO SHYQYR JENI PAK SHQUPSA,, PO SI MOR G UNT AHAHA SE U NGATEROVA HAHAHAHA UNNIT TASH E KUPTOVA PO SI MOR TE TRASH NUK SHIKONI PAS 26 VJETEVE PO PUNOHET ,PER 4 VJET DONI AMERKEN ,PO E DESHET E GJENI TE CADRA DISA TE TJERET PYESNI GRIDEN

 5. Mondi says:

  Oboboboo…filloi dhe ky si ai kampioni notit,aman kush i shikon e degjon keta te gjithe nje lloje jane.Le te beje vrap e palester sa te doje po perse kane deshire per te dale ne gazete e TV nuk e kuptoj.

 6. Xha Selimi says:

  Kush e ka kontraktuar trainerin ? VEFA apo GJALLICA ? E ka par kontraten tranua ? Po iu keput nje tendine kryeministrit atij mund ti keputet …

 7. keli says:

  shkoni ju te medias nxirreni dhe kur fle me Zahon???????????????????????

 8. Avokat Ngjela i zhuritur says:

  Pas nje nate te karamelte treshe, me Dash Pezen, Shpetim Gjirizin – Edvines me kanelle, i duhet nje streching i muskujve te sumes. E paskan shqyer pabesisht “parneret” sipas riteve te Myslym Pezes

 9. Fjala shqipe says:

  “Strecing” kushdo qe e ka shkruar, pamvarsisht klapave ter perdorura, duket qe eshte “njohes i thekur i angelishtes”

 10. © KENDVESHTRIM TJETER © says:

  Me vjen keq,Raufi nuk eshte specialist sporti,ai eshte nje inxhinjer,qe eshte futur nga “dritarja” ne kolltukun e zv/ministrit te sportit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *