FOTOT/ Kjo dado është molla e sherrit të një çifti të famshëm

Kjo dado gjermane ka qenë një nga arsyet e forta të përplasjes së çiftit të njohur britanik të ish anëtares së grupit “Spice Girls”, Mel B dhe bashkëshortit të saj Stephen Belafonte.

Studentja 26 vjeçare Loraine Fonten pretendon se ajo është abuzuar seksualisht nga Belafonte dhe ngeli shtatzënë nga ai, duke u detyruar të abortonte.

Madje ajo ka thënë se është detyruar që të kryejë marrëdhënie seksuale me çiftin.

Motra e 26 vjeçares ka hedhur poshtë këto akuza, duke thënë se Loraine nuk ka pasur marrëdhënie seksuale.

Loraine u pagua me 300 mijë dollarë për 6 vite punë si dado.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja.jpg","attachment_id":"662001"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-16.jpg","attachment_id":"661999"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-14.jpg","attachment_id":"661997"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-16.jpg","attachment_id":"661999"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-17-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-17.jpg","attachment_id":"662000"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-12.jpg","attachment_id":"661996"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-11.jpg","attachment_id":"661995"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-10.jpg","attachment_id":"661994"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-9.jpg","attachment_id":"661993"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-8.jpg","attachment_id":"661992"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-7.jpg","attachment_id":"661991"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-5.jpg","attachment_id":"661990"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-4.jpg","attachment_id":"661989"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-3.jpg","attachment_id":"661988"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-2.jpg","attachment_id":"661987"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/dadoja-1.jpg","attachment_id":"661986"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *