FOTOT/ Më e mirë e ëma, se e bija…

Ajo ka qenë një ikonë e modës vite më parë.

Por, edhe pse 51 vjeç, Cindy Crawford mbetet një femër shumë seksi.

Ajo është fotografuar bashkë me familjen ndërsa pushon në St Barts, dhe ishte e vështirë të dalloje kush është nëna dhe kush e bija.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-1.jpg","attachment_id":"661945"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-2.jpg","attachment_id":"661946"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-3.jpg","attachment_id":"661947"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-4.jpg","attachment_id":"661948"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-5.jpg","attachment_id":"661949"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-6.jpg","attachment_id":"661950"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-7.jpg","attachment_id":"661951"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-8.jpg","attachment_id":"661952"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/sindi-9.jpg","attachment_id":"661953"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *