FOTOT/ Nënë e tre fëmijëve, por Kourtney Kardashian është kaq seksi…

Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe për më tepër po kap të 40-at.

Megjithatë, motra e madhe e Kim Kardashian, Kourtney, vazhdon të jetë një femër super seksi.

37-vjeçarja është fotografuar duke pushuar bashkë me ish-bashkëshortin dhe tre fëmijët e tyre në Hauai.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-2.jpg","attachment_id":"662200"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko.jpg","attachment_id":"662198"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-1.jpg","attachment_id":"662199"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-3.jpg","attachment_id":"662201"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-4.jpg","attachment_id":"662202"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-5-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-5.jpg","attachment_id":"662203"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-6-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-6.jpg","attachment_id":"662204"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-7.jpg","attachment_id":"662205"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-8.jpg","attachment_id":"662206"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-9.jpg","attachment_id":"662207"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-10-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/04\/ko-10.jpg","attachment_id":"662208"}]

2 komente në “FOTOT/ Nënë e tre fëmijëve, por Kourtney Kardashian është kaq seksi…”

 1. . says:

  – O MERO BAZE,
  por gazetare qe paske vec “BUCE dhe LAKURIQESIRA” nxjerrin sepse jane te pa afte apo te zote te gjejne temat gazetareske me te rendesishme apo me domethenese.

  – Gazetaria SOT ne Shqiperi plot me kalamanj me Diploma “fantazem” (me leke pa shkuar ne shkolle) … ashtu si dhe plot police, fshatare, maloke … etj etj qe sapo kane zbritur ne qytet kane neper duar nga 2-3 Diploma te tilla “fantazem” dhe kerkojne vetem pune zyrash apo karrikesh, kur vendi ka nevoje urgjente per profesione dhe zanate qe i mbijetojne koharave …

  -Z.Rama u lodh duke i folur ketij populli me kete kulture dembelizmi, plasi duke i shpjeguar se pa profesion dhe zanate nuk ka zhvillim dhe vende pune me perspektive … po kujt ja thua, kesaj shtrese provincialesh-malokesh injorante qe kurre nuk kane pelqyer te punojne, prandaj kame mbetur te prapambetur.

  – Dikur gjithe TIRANSIT punonin dhe kurre nuk i benin bisht punes si rrethet apo provincat e tjera te Shqiperise, prandaj jane me te kulturuar dhe zhvilluar qe fatekeqesisht u larguan sapo pane ate ushtrite te madhe njerezish qe zbriten pa rregull dhe pa organizim ne qytet me kazma dhe arme ne duar, duke zabtuar, pushtuar tokat eshtetit dhe pronareve, duke shakteruar dhe bere pis TIRANEN e bukur …. tashme e terra ne BETON.

 2. Vesi says:

  Kjo eshte zhgarravine qe s’ja vlen t’i hedhesh syte e Jo ti besh reklame.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *